Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek mit csináljak? A...

Szerintetek mit csináljak? A kislányom 3 hónapos. Több mint egy hónapja nem szoptatok, és most hirtelen megint lett tejem?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt agyalapi mirigy jóindulatú daganatom volt, a magas prolaktin szint hatására már akkor is csöpögött a tejcsi, és gyógyszert szedtem, így lettem terhes. Kislányom nem szopizott születése pillanatától, így a lefejt tejet adtam neki. Ez közel két hónapos koráig ment is, aztán elapadt a tejem. Az orvos azt tanácsolta, hogy egyenlőre ne foglalkozzunk a daganattal hiszen még az is lehet, hogy a terhesség alatt magától elmúlt. És most ismét csöpög a tejem, csak most jobban mint első esetben, valószínűleg ez még a "szoptatás" hatására.


Mit csináljak? Merjem adni neki? Hiszen ez a tejcsi nem "az" a tejcsi? Mindenképp elmegyek dokihoz. Csak azt nem tudom, hogy fejjem e, hogy belövelljen ismét? Vagy fölösleges lenne, mert ez már nem normális?

Segítsetek!


2009. nov. 16. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedsz gyogyszereket?Akor orvost kérdezz.Ha nem vagy gyogyszeres akkor szerintem nyugodtan szoptathatos.
2009. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jelenleg semmilyen gyógyszert nem szedek, és nem is szedtem amióta teherbe estem.


Köszönöm a gyors választ!

2009. nov. 16. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is adhatod neki a tejcsit.
2009. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy nincs olyan, hogy ez nem "az a tej" lenne. Nyugodtan adhatod.
2009. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz elöbb, és a szerint döntenék amit ő mond.
2009. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!