Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy azért nem éhes...

Lehet hogy azért nem éhes délelőtt a babám, mert egész éjszaka szopik?

Figyelt kérdés
7 hónapos fiam néhány hete,mióta foga elkezdett jönni éjszaka sokszor ébred és csak a cicivel tudom visszaaltatni. van olyan,h akár 10x is. délelőtt meg nem akar enni.Hogyan szoktassam vissza az alvásra, és arról,hogy ne a cicin aludjon?
2009. nov. 17. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Éjjel ne szoptasd,akkor sem,ha sír.Adj neki inkább teát,ha semmiképpen nem alszik el,Ha éjjel is szotatod,akkor felborul az alvási-evési rendje,és nem fog éjszaka később sem aludni.
2009. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Az én kisfiam is 7 hónapos és , már nem is számolom hányszor ébred éjszaka. Nekem sem eszik délelött, mert éjszaka szerintem az egész napi mennyiséget megeszi, úgyhogy azt találtam ki, hogy amikor látom rajta, hogy éhes olyan 10-11 körűl, akkor kínálom meg főzelékkel. Álltalában 6-7 körűl szopizik utoljára. Én már sok mindent kipróbáltam, hogy aludjon éjszaka, háát kudarc hegyek, most már ott tartunk, hogy velem alszik és csak oldalra fordulok éjszaka szopiztatni, kész élmény. A férjem mindig poénkodik és azt mondja, már nem fog sokáig tartani, mert olyan gyorsan felnőnek. Én már nem is töröm magam, ilyen a baba és kész. Lessz ez jobb is, amint már nem szopizik és a fogacskák is kinn lesznek. Kb másfél év, hurrá! Engem is érdekelnek a jó ötletek! Kitartás!!! "nekem, már elég nehezen megy, alvajáró lettem"
2009. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos nem sokat tudsz tenni ellene, en is sokat kinlodtam,gyogyszerezni nem akartam. Ha ez megnyugtatja,1-2 honap kuszkodest meger. Van aki hagyja rekedtre uvolteni,mondvan ugysem tud rajta segiteni, nekem ez nem ment. Ha meg nem probaltad,kiserletezz sima vizzel cumisuvegbol,cicivel kezdd, egy kis ido utan csere. Az enyem nem mindig vette eszre a csalast:)
2009. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!