Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használnátok/használtok...

Használnátok/használtok fitness masszázsövet szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szoptatok, tehát nem létkérdés a kisfiamnak a tejmennyiség. Viszont mégsem szeretném egyik napról a másikra abbahagyni a szoptatást, mert érzelmi szempontból még fontos neki. Lassan visszamegyek dolgozni és kellene egy kicsit tenni a külsőm érdekében. Ti használnátok az ilyesmit amíg szoptattok? Mármint arra gondolok, hogy lehet-e káros hatása (pl. az eltávozó méreganyagok)?
2009. nov. 19. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, ezt nemrég kérdeztem. Bár nem használom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2009. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem használnám. Maszírozásra akartam menni egy hónapja a hátam miatt, mert rettenetesen fáj a gerincem, de nem vállalt a masszőr, a felszabaduló méreganyagok miatt, azt mondta, hogy szopi alatt nem lehet maszírozni. Gondolom az övnek is hasonló hatása lehet, talán kevésbé intenzíven. ÍGy én nem használnám, pedig lenne nekem is mitől megszabadulni... :-(

2009. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!