Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megjött a menszeszem.3 hónapja...

Megjött a menszeszem.3 hónapja szoptatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt olvasta,hogy hígabb a tej vérzés ideje alatt és nem kell a picinek.Az én picurkámnak hol kell hol nem,van,hogy ordít mert éhes ilyenkor a hűtőből adok neki tejcsit,de lassan az is elfogy.

Másnak is volt már ilyen,hogy szoptatás alatt megjött?


2009. nov. 20. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11hós a lányom!Még mindig szopizik,már 3szor megjött a mensin,de a lányom ebből semmit nem vett észre!Ugyanúgy szopizott mint elötte bármikor!
2009. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 22 hónapos és még most sem tesz semmi különbséget, pedig nekem is kb 3-4 hónapos korában jött meg először. Úgy tűnik, mint minden, ez is egyén függő.
2009. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 5-ször volt meg, lányom 8 hónapos múlt.

Semmit nem vett észre belőle, azóza is szopik naponta legalább négyszer

2009. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem napra pontosan 1 hónappal a szülés után jött meg először, azóta is minden hónapban, gyereket nem zavarja, eszik , de kicsit pattanásos lesz pár napig:)))))
2009. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam 3 hónapos korában jött meg. Előtte üvöltött szinte minden étkezésnél, de aztán fél óra után csak elfogadta. Mire megjött, már ismét OK volt. Másodk mensinél egy üvöltős kaja volt, azóta semmi gond, nem látom rajta, hogy bármi is zavarná (7 hónapos)
2009. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uez volt 3 hósan. Én lefejtem, lefagyasztottam és 10 hósan megitta. A menzesz alatt fagyasztottat kapott, (mert visított, hogy nem kell neki a friss) később tápot. M. utolsó napjától elfogadtaa frisset.

Kitartás, van ilyen!

2009. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!