Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek van összefüggés...

Szerintetek van összefüggés azzal, hogy a mi anyukánk hogyan /meddig tudott minket szoptatni azzal, hogy nekünk hogy fog menni?

Figyelt kérdés

Anyukám nem sokáig tudott minket szoptatni (hárman vagyunk tesók). Azt is nehezen, max három hónapig, pótlással.

Mondhatni, hogy anyum tökéletes klónja vagyok:) szerintetek ez is öröklődhet? Arra gondoltam, hogy akkor még nagyon vaskalaposak voltak a védőnők, orvosok, és nem az igény szerinti szoptatás volt, hanem a szigorú három óra, és annyi szoptatási tanácsadás sem volt elérhető, mint manapság, kvázi, ma már talán könnyebben tud átlendülni egy anya a kezdeti nehézségeken és előnyben van, ami a szoptatást illeti. Ki mit tapasztalt?


2013. nov. 25. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán látok összefüggést. Sok minden befolyásolja.

Anyukám engem is, öcsémet is 3 hónapig szoptatott, mert apukám mind a két esetben balesetet szenvedett, anya bestresszelt, este még volt teje, reggel üvöltöttünk.


Szóval például ezzel tuti nem függ össze az én esélyem, hacsak a párom nem kerül kórházba a 3. hónap után , de hát isten ments.


Alkatilag pedig nagynénémre hasonlítok aki 4 évig szoptatta, az első lányát, valószínűleg a 2.-at is addig fogja :D Én meg ezt el nem tudom képzelni magamról.

2013. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10. vagyok. Ellenpélda is van közvetlen közelről: legjobb barátnőmnek tejtestvére is volt, annyi teje volt az anyukájának. Neki magának három gyereke van, egyiket sem tudta szoptatni egyáltalán. Ő tipikusan az a fajta, aki annyira görcsösen akarta, hogy nem ment semmire.
2013. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2013. nov. 25. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!