Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 napos a kisfiam, szoptatom...

9 napos a kisfiam, szoptatom + a lefejt tejcsit cumisüvegből kínálom neki! Olyan problémám van, hogy nem tudom, hogy szopizáskor mennyit evett, mert van hogy 1 órát is cicizik és kéri még utána, amit már üvegből kap meg! Ötlet?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne,hogy többet szopizzon ki?Hogyan tudnám növelni a tej mennyiségét?Iszom a laktoherb teát + karamalz maláta italt is,ötlet?
2013. nov. 26. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha ciciből szopizik, akkor ne etesd cumisüvegből. Sokkal könnyebbb az üvegből és leszokik a ciciről.
2013. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás előtt és után mérni kell a súlyát, onnan fogod tudni mennyit eszik.
2013. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Így ahogy az első válaszoló is mondja, ne add neki cumisüvegből, mert esélyes, hogy akkor nem fogja elfogadni a cicit.

Szoptasd sokat, amikor csak kéri, az a legjobb tejszaporító.

Én még mellette fejtem is, Mecsek teát ittam, homeós bogyót szedtem, nem tudom melyik használt, de olyan sok tejem lett, hogy napi 5-6 deci pluszt tudtam fejni.

A súlyát én csak hetente egyszer mértem, de nekem nagyon sokat szopizott eleinte, szinte egész nap.

2013. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 óra szopi után igényli a lefejt tejet, vagy csak azért adod neki, h tuti ne legyen éhes?

Hogy néz ki egy szopitok pontosan? Egy mellet adsz neki egyszerre vagy kettőt?

2013. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,egyszerre csak egy ciciből etetem,lehet,hogy ez is baj?Irigylem azt aki még 5-6 deci pluszt is tud fejni naponta!Szeretnék én is több tejcsit,de nem tudom,hogy hogyan?Már a fejés is kezd fájni!
2013. nov. 26. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok, eleinte nekem sem volt sok tejem, mindig azért aggódtam, hogy kevés neki a tej, azért fejtem olyan bõszen, a napi több deci plusz nekem is csak késõbb, hónapok alatt lett, egyre több plusz termelõdött. Szòval tarts.ki, menni fog az :)!

Én eleinte kb. nonstop szoptattam, mert mindig csak a cicin nyugodott meg a kisfiam, és azt gondoltam, hogy mindig azért sír, mert éhes, egyáltalán nem volt tapasztalatom.

Persze mostmár tudom, hogy ez megnyugtatás is nekik, szóval én legközelebb is így csinálnám.

2013. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

4. vagyok. HAcsak nem akarsz tejadó lenni, incs szükség lefejt tejre. Nyugodtan add neki a másik melled is és biztos vagyok benne, hogy a _babádnak_ már most elég a tejed, hiszen gondolom, abból fejsz és azt adod oda.


Igény szerinti szoptatásnak az a lényege, h a baba addig szopik, amíg ő el nem engedi a mellet és nem kell fejni, mert a cicid illeszkedik az igényeihez, vagyis egy idő után szopi közben cska neki termel tejet!

2013. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!