Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sulykerdes! 2 hónapos kisfiam...

Sulykerdes! 2 hónapos kisfiam 3 napja meg 6030 gramm volt, ma mar csak 6013! Miert fogy? Ez normális? Volt valaki igy?

Figyelt kérdés
Másik kérdés, kb 1-2 hete az esti szopi sirassal ér véget es csak ugy alszik el ha felveszem es elringatom, előtte mindig cicin aludt el, mi lehet a baja? (Elso baba)
2013. nov. 26. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyással még nem kell foglalkozni, talán mikor a 6030 mérted pont nem kakilt előtte, most meg már kakált. Persze, hogy sír ha eddig cicin aludt el és most nem tud ott elaludni. Megpróbálhatod fekve szoptatni talán úgy jobban elalszik. Esetleg nem kap elég tejecskét este és azért nyűglődik. Az én fiam 2 napja tiszta hisztike, pedig eddig áldott jó baba volt, lehet csak az idő viseli meg őket és elmúlik. Várj még türelemmel talán rendeződik a probléma magától, lesz több tejecske, elmúlik a front, kiderül a hiszti oka.
2013. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tejem halisten van, csak anyatejet kap es 2,5 kilót hízott mar. Fekve szopizott akkor is amikor elaludt es most is, viszont most szopizik egy ideig aztán sír es nem is kell neki a cici csak a ringatas nyugtatja meg es ugy alszik el. Nem hiszem, hogy az időtől, fronttol lenne mert több mint egy hete ezt csinálja :(
2013. nov. 26. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig csupaszon méred? Azt ugye tudod, hogy a digitális mérleg sem istenbizony? Én voltam úgy az 1. gyereknél (akkor voltam olyan hülye, hogy minden evés után mértem, a 2.-nál már nem kölcsönöztem mérleget), hogy megmértem, x g volt, evett egy jó nagyot és amikor újra rátettem, akkor kevesebbet mutatott a mérleg.

Csak ennyire izgulj kemény 17 g-on. Ezt nem nevezném fogyásnak.

Akkor is, ha 3 nap telt el!!!

2013. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindig fürdés elott vagy utan csupaszon merem le. Hogy ha nem telt volna el 3 teljes nap akkor nem aggódnek vagy ha legalább ugyanannyi lenne. Amit viszont meg nem írtam, hogy ugy vettem észre hogy kevesebbet szopizik átlagban egy napot nézve.
2013. nov. 26. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiszívja rendesen a cicit? Mert ha a szopizást sírással fejezi be, én arra gyanakodnék, hogy éhes maradt még. Ilyenkor megpróbálod a másik mellre is áttenni? A súlymérésed szerintem még nem mérvadó hetente mérd csak, felesleges ilyen sűrűn.
2013. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hónaposan 6 kiló????te jó ég...az én fiam most 7 hetes és 4,5 kiló...nem semmi
2013. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!