Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak fejés és tápszer együtt....

Csak fejés és tápszer együtt. Valakinek működött ez? Ha igen, Meddig? Cumisüveges táplálás.

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 12:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most írok utoljára. Személyeskedni te kezdtél, olvass csak vissza. Semmivel nem alapozod meg az állításodat, most is csak szakirodalmakra hivatkozol, nem konkrét negatív hatásokra. Talán nem mered felvállalni azokat az állításokat, amiket ott olvastál? Szerinted, mi az ha nem rémisztgetés, hogy létezik egyetlenegy alternatíva, amiről egyesek azt állítják, hogy káros hatásai vannak? Az egész túlhangsúlyozásának a következménye az, hogy anyukák már alapból nem merik mondani, hogy nem szoptatnak, mert alapból rossz szemmel néznek rájuk, mintha valami bűnt követnének el. Tudod, hány ilyen esettel találkoztam, tudnék legalább egy szívet tépő példát mondani, amikor én szégyelltem el magam, hogy egyáltalán ott voltam egy ilyen jelenetnél kismamák között. Ja, és a megszállott "szakemberek", akikben semmi empátia nincs... Ez magánügy kellene, hogy legyen, de nem az, amíg egyesek azt állítják "ex catedra" látszatát keltve, hogy egy anya tápszerrel mérgezi a gyerekét. Ezt nem is miattad írom ide, hanem ha még később más is itt járna. Egy anyukát nem rémisztgetni kell és rémtörténeteket olvastatni vele a neten, hanem ha tápszerezésre kerül a sor, ellátni sok jó tanáccsal, ugyanitt ott is elkel, nem csak a szoptatásnál.
2013. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!