Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A segítségetek szeretném...

A segítségetek szeretném kérni! 5 hetes a kisfiam és már minden kipróbáltam, hogy az anyatej mennyiségét növelni tudjam. Homeopátiás szerek, teák stb. Tudna ajánlani valaki más tanácsot praktikát?

Figyelt kérdés

Hallottam egy tejserkentő porról és a lactinatal kapszuláról.

Arra lennék kíváncsi,hogy valaki valamelyik szert kipróbálta e már és ha igen mennyi idő után hatott neki.



2013. dec. 3. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Iszol napi minimum 3l nem szénsavas folyadékot? Mert ha nem, akkor semmi nem fog segíteni. Ez az alap.
2013. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak az vált be, hogy folyamatosan rajtam lógott. Tényleg. Melléfeküdtem, szembefordítottam magammal, és cumizott másfél órákat, utána másfél óra szünet, majd következett a másik cici. Közben tévézhetsz is. Ez úgy megindította a tejemet 2 nap alatt, hogy még túl sok is lett. És persze sokat kell enni-inni, az is fontos. De legfőképpen a gyakori mellretétel, minél több inger éri a melledet, annál több tejet fog termelni.
2013. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, a sok folyadék, főleg a víz nagyon fontos. én még ittam az alkoholmentes sört, mondjuk nyár volt és akkor jól is esett, most nem tudnám meginni, szóval én láttam eredményt, és pont ezektől a homeos vackoktól nem történt semmi.

szoptattam kb fél óránként-óránként, amikor csak tudtam, és pár nap alatt növekedett a tejmennyiségem is.

ja a sok folyadék mellett, a napi legalább ötszöri étkezés is fontos. sokszor, de nem kell bezabálni.

én nem szednék ilyen kapszulákat.

2013. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes sör, szoptatós tea. Én még szedtem továbbra is a terhes vitamint, az volt ráírva, hogy szoptatás alatt is ajánlott. Ha véletlen elfelejtettem egy nap, akkor már lehetett érezni h fáradékonyabb vagyok, szóval nekem hatott. Ráadásul a hajam tök dús lett tőle, nekem nem hullott. Meg persze rengeteg folyadék, jó sokat jártam mosdóba, de volt értelme. Fejni szoktál? Minden szoptatás után fejés is segít. Ráadásul lesz egy kis tartalék tej is így, ha el kell menned valahova, férjed addig tudja etetni a bébit.
2013. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezért le leszek pontozva, de hihetetlen módon nekem ez segített, véletlen jöttem rá, esetleg próbáld ki, bajod nem lesz tőle. Szülés után figyeltem hogy egyek rendesen, de azért ne túl hizlaló dolgokat(sok zöldséget-gyümit, csak barna kenyeret, tésztát alig stb...), hogy menjenek le a plusz kilók (nem éheztem!).Mindenesetre alig volt tejem. Aztán 2 hete voltam itthon, amikor valaki jött látogatóba és hozott ajándékba házi kolbászt. Annyira megkívántam, hogy mondom nem érdekelnek a kilók, ettem egy kicsit egy nagy karéj fehér vajas kenyérrel. Na aznap estére annyi tejem lett h a babám ki se bírta inni. Azóta ha érzem h kevés a tej, mindig eszek 1-2 szelet vajas-kolbászos kenyeret és minden rendben:) Próbáld ki 1-2 napig, hátha....
2013. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz-ihatsz bármit, bevehetsz akármilyen bogyót, a legjobb tejserkentő a baba általi mellstimulálás, azaz a gyakori mellretétel. Több nap is eltelik, mire ilyenkor növekszik a tej mennyisége.
2013. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ElsiNiki ***** válasza:
Ami nekem a fentieken kivul segített:Motgerlove More Milk Plus kapszula. Minden rendben van, nyugi,ügyesen novelni tudod Te is a tejciteket! Minden jot!
2013. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!