Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Velemenyetekre lennek kivancsi...

Velemenyetekre lennek kivancsi, titeket is zavar ha szoptatas kozben neznek?

Figyelt kérdés
Anyamnak az a maniaja hogy mikor szoptatok bejon leul elem es nezi. Ez nekem olyan mintha vecezes kozben neznenek. Ferjemet is zavarja. Megkertuk ne nezzen menjen ki mig vegzek. Most besertodott :)
2013. dec. 3. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Anyum, apum,tesóim, barátnőm pont nem zavartak. De bárki más zavarna. Ha anyuddal nem voltatok olyan jó kapcsolatban, elhiszem, hogy neked sem tetszik. Ezen nincs miért besértődni. Mondjuk, biztosan édes, ahogy eszik a pici.
2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg nincs babám, most vagyok 19 hetes, de azt már most tudom, hogy ha szopi lesz, senki nem jöhet be férjemen kívül. Anya sem, pedig imádom. Szégyenlős is vagyok, meg ez amúgy sem tartozik senkire. Szerintem.
2013. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal. Hat ez az, szinte semmilyen kapcsolat nincs koztunk. Csak ennyi hogy az anyam.
2013. dec. 3. 16:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom nekef is kedves masodik. Boldog babavarast
2013. dec. 3. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bámul valaki, az zavar. Ha odanéz, aztán megy tovább az nem.

Én három gyerekkel elég sokat szoptattam nyílt színen, orvosi várókban vagy akárhol, ha konstatálták hogy mit csinálok, általában azonnal elfordultak, ezzel mindig jó tapasztalatom volt.

A saját anyám sem nézhette jobban, egyedül a férjem.

2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Baratnoim, parom, anyu, anyosom nem zavar. Masok zavarnanak.
2013. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Férjem, anyukám, nővérem, anyósom nem zavar. Mások előtt nem szopizunk. Kivétel a védőnő, előtte muszáj, pedig ő zavar a legjobban. Főleg amikor direkt erőlteti, pedig szegény gyereknek eszébe sem jutna enni. :S
2013. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már miért kéne a védőnő előtt szoptatni? Ha nem megy a szoptatás, akkor szakember segítségét lehet kérni, de az nem feltétlenül a védőnő. Ha meg megy, minek csesztet ezzel?
2013. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as. Nem tudom miért, de ez a mániája. 2 hete jöttünk haza a kórházból, azóta kétszer volt ugye minden héten jön és állandóan azt akarja látni, hogy hogy megy. Ő azt szűri le, hogy nem megy mert a kicsi csak nyámnyog ahogy ő fogalmazott, hát persze hogy nyámnyog ha akkor nem éhes mert előtte evett. De nem érti meg. Én a viselkedéséből arra gondolok, hogy nem hiszi el, hogy szoptatom és nem tápszerezem. Sajnos estére szükséges kicsi pótlás, de a szoptatás napközben megy, estére valahogy kifogyok... :S Az sem tetszett neki, hogy bimbóvédőt használok, először nagyon sebes volt, már begyógyult, így megpróbáltam anélkül, de sajnos nem nagyon megy úgy a babámnak. A védővel valahogy jobban be is tudja kapni és jobban eszik vele. Én is idegenkedtem tőle, de hát ha így jobb a picinek is akkor inkább használom.

7-es voltam :)

2013. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es! Nekem lassan 6 hetes a babam, 2-3 hete meg en is adtam az esti szopihoz potlast. Aztan fejni kezdtem, ejjel es hajnalban tipikusan sok a tejci, de a tobbi szopi utani is fejek. Eleinte "csak" annyi jott ossze, h potlas helyett ezt tudtam este odaadni. Most mar 2 hete nem potlok, de mar a lefejt tejcibol sem kell adnom. Most mar napi 150ml-ert fagyasztok le naponta. Es ez csak a fejestol!
2013. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!