Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellemben fogy a...

Az egyik mellemben fogy a tej, érdemes visszanövelni a mennyiséget?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam, kb 4 óránként szopizik. a jobb mellem mindig olyan puha, szerintem alig van benne valami, a bal meg mindig sokkal teltebb. nem tudom ez mitől alakulhatott ki, mindig felváltva szoptattam. érdemes folyamatosan a jobbra tenni, hogy visszajöjjön a tejem, vagy így hogy már 9 hónapos, nem érdemes vele "kinlódni"? úgy látom elég neki a tej, mellette kap teát is, meg 4szer eszik főzeléket, gyümölcsöt egy nap. kinek mi a véleménye?
2013. dec. 5. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes - bár nem feltétlenül az elapadás jele a felpuhult mell (csak azé, hogy igény szerint szoptatsz, vagyis igény szerint termelődik amell)


Egy vagy két mellből szopik? Ha mindig a jobbra tennéd először, mi lenne?

2013. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy szopizás egy ciciből. viszont a napokban azt is észrevettem, hogy nem akar szopizni a jobból. akkor a balra teszem és abból eszik. de minden etetést most a jobbal kezdek, hogy termelődjön még a tej benne.
2013. dec. 7. 11:41
 3/3 xStefix ***** válasza:
Szerintem érdemes lehet, egyrészt, ha még azért szeretnél egy jóideig szoptatni, másrészt talán azért is, hogy ne legyél olyan "felemás". De ha nem érzed szükségét vagy ez nem zavar téged, akkor hagyhatod is akár, csak akkor lehet, hogy ez előbb-utóbb elapad.
2013. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!