Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4-hónapos babám pár perc...

4-hónapos babám pár perc szopi után néz rám és nevet engem meg a guta üt meg, hogy kevés ideig eszik de a szent égnek nem akarja utána már bekapni hiába eröltetem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónapos baba már elég jó technikával szopik ahhoz, hogy viszonylag rövid idő alatt is ki tudjon szívni meglepően nagy mennyiséget. Tehát nem az a fontos, hogy mennyi ideig szopik, hanem az, hogy jóllakjon. Hidd el, ha még éhes lenne, tovább cicizne, elfogadná, amikor kínálod. Ők nagyon jól tudják, hogy mennyi tejre van szükségük, tehát ne nyugtalankodj emiatt!
2009. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Szinte egyik napról a másikra lecsökkenhet a szopik időtartama 3-4 hónapos kor körül. Ne aggódj, ha közben folyamatosan nyel, elég neki annyi. Az sem baj, ha megáll a súlygyarapodása, az nem azért van, mert kevés lenne a tej. Ilyenkor szoktak sokan tápszerhez nyúlni, mert azt hiszik, nincs elég tejük, pedig ez nagy hiba, mert attól tényleg lecsökken a tej. Most kezdi felfedezni a babád a világot és nem ér rá hosszan szopizni. Ne aggódj, lesz még, hogy többet kér.
2009. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!