Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült, meg...

Aki mostanában szült, meg tudná nekem írni mit kell vinni a babának a kórházba? /Szent István kórház. /

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapja szültem ott. Gyakorlatilag mindent vinned kell. Saját hálóingben leszel végig, szüléskor is, saját betétet használsz. Csak közvetlenül a szülés után adnak 2 vastag betétet.

A babát azonnal saját ruhába öltöztetik. Napi 2-3 pelenkát adnak, és van a szobában popsikrém, alkohol, mullap. A popsitörlőt már neked kell vinned.

Én kimondottan örültem, hogy nem kórházi cuccokban voltunk.

Amúgy szerintem a legjobb szülészeti osztály.

2011. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Most jöttem rá, hogy nem is válaszoltam rendesen:)

A babának kell:

- több váltás ruha

- pelenka

- popsitörlő

- törölköző

- kis takaró

- ha cumit is akarst vinni, mindig dugd el, ha valaki bemegy a szobába, mert nagyon nem szeretik)

2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,ahogy az előző válaszoló leírta mindent kell vinni:(

Viszot "cserébe" nagyon jó kórház,én már kétszer szültem ott,és messzemenőleg meg vagyok elégedve..Kinél fogsz szülni?

2011. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!