Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos babámnak az anyateje...

2 hónapos babámnak az anyatejen kívül adhatok-e valami mást enni? Bébiételt, vagy gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek kritikátlanul a védődőnek és az orvosnak, mert sajnos nagyon sokan vannak, akik nem ismerik az új tudományos eredményeket és megragadtak annál, amit pár évtizede megtanultak.

Egyénként ahány orvos és védőnő, annyiféle tanácsot adnak, így eleve lehetetlen mindegyiknek hinni.

Én sokat olvastam utána, tájékozódtam szakértőktől és tapasztalt anyukáktól. Ha a gyerekorvos nem tájékozott a korszerű táplálási ajánlások terén, hát akkor nem szavazok neki túl nagy bizalmat.

És még egyszer: az, hogy valakinek valami nem ártott meg, nem jelenti, hogy másnak sem fog...

2009. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék. Mi is 2 hónaposak vagyunk, de eszemben sincs semmi mást adni neki az anyatejen kívül. Sőt, remélem, hogy sokáig fogom tudni szoptatni és legalább fél éves koráig nem kell a hozzátápláláson gondolkodnom.
2009. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megértettem hogy nem szabad adni neki semmit!Azért szerettem volna egyébként hogy mégtöbb vitamint kapjon ebben az influenzás időben!de akkor hanyagolom!!
2009. nov. 27. 11:33
 14/14 xStefix ***** válasza:

A még több vitamint magaddal kezdd, így mindketten egészségesebbek lesztek és ez a legjobb megoldás.

Ha már egészség, ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, nagyon tanulságos!: www.antalvali.com

2009. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!