Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Befelé forduló mellbimbókkal...

Befelé forduló mellbimbókkal szoptatni?

Figyelt kérdés
Én konkrétan úgy érzem magam mintha nem is lenne mellbimbóm mivel ha előbújik is 1 perc az egész aztán már megint visszafordul.
2014. jan. 2. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szia, nekem is befelé forduló mellbimbóim vannak. Én védőt használok az nálunk bevált.
2014. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
keress szoptatási tanácsadót, ő tud segíteni, védőnőre ne hallgass, ők ilyet nem tanultak.
2014. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Lehet kapni bimbókiemelőt, ezt szopi előtt kell hordani.


Sajnos én későn értesültem róla, hogy ilyen is van, így a kisfiam bimbóvédővel tanult meg szopizni, egyszerűbb lett volna az életünk, ha nem így van.

2014. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:
2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérem az indoklást, miért lettem lepontozva!

A bimbókiemelő (nem ugyanaz, mint a bimbóvédő...) kifejezetten a lapos mellbimbókra és a befelé fordulókra lett kifejlesztve.


Egyetlen szoptatási tanácsadó se tudja megnöveszteni a mellbimbóimat...

2014. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nyertem!

Az én mellbimbóim szoptatásig kicsalogathatatlanok voltak. Kétszer két év szoptatás után (a kicsi szopik még naponta 5-6x) ha pár órán át nem kerül rá a sor, még mindig visszabújnak.

Szülés után mindkétszer a poklok poklát éltem át, de miután túljutottunk a nehezén kiválóan működtek.

2014. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Én 2 éve voltam szopis tanfolyamon, és akkor azt mondták a szakik, hogy újabban már nem ajánlják (azonnal) a bimbókiemelőt, mert a fentebb is leírt egyéb praktikákkal gyakran ki lehet kerülni a használatát.

Ez egyébként engem is meglepett elsőre, mert korábban én is gyakran olvastam róla és én is javasoltam addig.

2014. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!