Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapig egészséges, ha a...

Hány hónapig egészséges, ha a baba kizárólag anyatejet kap?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg elég tápláló az anyatej.
2014. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

én megkérdeztem egy szoptatási tanácsadót, és azt mondta, hogy a baba 10 hónapos koráig is.

gondolom, hogy amíg egészségesen fejlődik a babci, nem veszít a súlyából, addig bizony elég vitaminnal, ásványi anyaggal látja el az anyja a tejével - ki tudja, lehet, hogy ez akár 1 éves koráig is így van. (szerintem idáig nem sokan kizárólagosan szoptatnak, mert a baba kíváncsisága, érdeklődése előbb előidézi a kóstoltatást, etetgetés a szülőknél) :)

2014. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Mi 4 hónaposan elkezdtük az almát meg amit lehet nem bántam meg szépen fel tudtuk építeni az étkezését. Most mindent eszik, nem válogatós kisfiú. Aki későn kezdi nem értem mikor jutnak el a húsig. 2-3 hónap alatt elvárják a gyerektől hogy egyen mindent hiszen 1 évesen már nem főz az ember külön.
2014. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Minimum 6 hónapig, felső határ nincs.
2014. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én 6 hónapig szoptattam. Majd elkezdtük délelőtt a gyümiket, amikor végeztünk ebédre kezdtük a zöldségeket. 8 hósan már husit is kapott. Így lehet felépíteni. Nem lett válogatós a kisfiam. 10 hós korában azt ette amit mi, nem főztem külön, csak ha tejeset főztem, és tojásosat. Azokat 1 éves korától kapta.
2014. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 26 hós koráig szoptattam
2014. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapig csak szopott(kínáltam de nem kérte), aztán BLWvel kezdett eszegetni, egy évesen azt ette amit mi kábé.
2014. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!