Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 es fel hetes terhesseg nem...

Nitókrisz kérdése:

5 es fel hetes terhesseg nem lathato az ultrahangon. Urogestant irt fel az orvos es Aspirint. Van aki hasonlo helyzetben volt es megmaradt a baba es egeszseges is lett?

Figyelt kérdés
Mar szivhangnak kellene lassan lenni es meg csak nem is latszik :( ma pedig barnazni kezdtem, igaz nagyon enyhen, ezert mentunk orvoshoz. Aggodom :(

#Urogestan #Nem lathato ultrahangon #ot hetes
2013. dec. 18. 22:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj! Ez még nagyon kicsi terhesség,egy-két héten belül már biztosan lesz szívhang.Petezsákot gondolom látott,időben kaptál utrogestánt,ez jó hír!Kíméld magad és nem lesz baj!!! :)
2013. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor még semmit nem lehet tudni. A barnázás nem jó jel, de az utro hátha segit. Nem kellett volna feltétlenül látnia már. sokaknak van hogy nem látszik még ilyenkor. függ a géptöl és az orvostól is. Van rá esély hogy késöbb fogant? Én ismerek ilyen anyukát kb 12 hétig nem hitte el neki az orvos hogy ö tudja hogy késöbb fogant. Addig az orvos riogatta hogy ez a magazt nem fejlödik rendesen és el fog vetélni. Kedves egy orvos volt, ezután elment egy másikhoz aki végre normáluisan állt hozzá. A baba az aktustól számitva napra pontosan született.
2013. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat :) !


Kedves masodik szerintem idoben fogant, voltak jelei az ovulacionak es akkor voltunk egyutt, ra kb. ket hetre kellett volna megjonnie, de mar nem jott. Aznap keszitettem tesztet, ami nagyon halvany pozitiv lett es azota is halvany :( most a doki is keszitett es nala is halvany lett, azt mondta ez is azert van, mert gyenge a terhesseg.

2013. dec. 18. 22:59
 4/59 A kérdező kommentje:
Na az ilyen orvosoktol meg akit irtal mentsen meg az Isten! Nem ertem hogy mehet valaki nogyogyasznak ilyen erzeketlenul.
2013. dec. 18. 23:00
 5/59 anonim ***** válasza:
Jaj...Nagyon egyutt erzek veled...Ma vagyok 5+4 napos de a pozi tesztem ota szinte minden nap verezgetek.Kedden vettek vert es holnap megyek ujra 48 oran belul.Ha addig megduplazodik a hcgm akkor lesz ultrahang mert akkor remelhetoleg fejlodik...Annyira ideges vagyok! Alig megy az ido.Nagyon szoritok neked is! Ird meg kerlek hogy mi van veled...Szoritok!
2013. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:

Ez még tenyleg korai terhesség, de az elején nagyon kétesélyes a dolog. Próbáljatok picit semlegesek maradni(tudom nehéz).

Nekem a 2. Terhességem úgy indult, hogy a 7. Héten a doki alig találta meg uh.-on, pedig rudtam, hogy 7 hetes vagyok. Ő 4-5 hetesnek nézte. Én bele is kalkulltam, hogy a baba nem marad meg. Persze reménykedtem, de készítettem fel magam a másik verzióra is.

Végülis elmentem egy olyan orvoshoz, akinek modernebb a készüléke, és a baba pont annyi idósnek latszott, mint ahogy én számoltam.

Azóta 11 hónapos a kislányom, de tisztán emlékszem arra az érzésre, mikor azt hittem, hogy nem marad meg.

Szóval biztos minden rendben van, de a másik lehetóségre is fel kell készülni.

2013. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hét 6 nap után még csak azt látta a doki, hogy a méhnyálkahártya vastagabb. Aztán 5 hét 2 naposan fájt a jobb petefészkemnél, és gyengén barnáztam. Elmentem dokihoz, akkor már ici-pici petezsákot látott, de még alig látható, sokáig kereste és ráírta a papíromra, hogy fenyegető vetélés, kaptam utrogestant. Most 6 hét 6 napos, már a hét elején volt a petzsákban látható embrió és nagyon gyengécske szívhang. Holnap megyek újra, ha most erősebb a szívhang és nőtt megint a pici, akkor minden rendben. Először nagyon el voltam keseredve én is. Csak azért írtam le, hogy lásd, a barnázás, fájdalom ellenére lett szívhang és eddig jól fejlődött. Amúgy nekem azt mondta az orvos a barnázásra, hogy valószínűleg az első vizsgálaton a másik nőgyógyász a mikrobiológiai mintavételnél felsértett.
2013. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Én két pötty babonázás miatt szaladtam az ügyeletre 5 hetesen, kiderült hogy 5 hetes, petezsák és szikhólyag látszott csak, kaptam utrot és most 15 hetes vagyok...
2013. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, nagyon kedvesek vagytok! Probalok ugy gondolkodni, hogy lesz, ahogy lennie kell, csak olyan hulye gondolataim vannak, hogy nem artok-e ezzel is - ugy ertem, ha nem teljes erommel arra koncentralok, hogy neki maradnia kell velunk :) Ilyenkor olyan sok minden jar az ember fejeben...


Kedves harmadik valaszolo nagyon szoritok neked is! Irj majd, hogy mi tortent veletek!

2013. dec. 19. 10:55
 10/59 anonim ***** válasza:
Nagyon koszonom aranyos vagy! En is szoritok neked hidd el.Teljesen egyutt erzek veled.En is egesz nap kattogok.Egyszeruen nem tudom elvezni a terhessegem ez miatt.Raadasul juniusban mar elvesztettem egy babat.7 hetesen megallt a fejlodesben es 2 hetig meg abban a tudatban voltam hogy jol van.Aztan jott a verzes es 2 napra ra elment....Na devlegyunk pozitivak!!!! Pihenj te is nagyon sokat! Holnap jelenkezem!
2013. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!