Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen zöldséget, gyümölcsöt...

Milyen zöldséget, gyümölcsöt ehetek nyugodt szívvel szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjátok, hogy bármit, csak tapasztaljam ki, hogy mi bántja az ő pociját. Így is nagyon hasfájós, pedig nagyon figyelek, hogy mit eszek, nem akarok feleslegesen kockáztatni. Már így is alig merek bármit enni, kicsit kezd egysíkú lenni az étkezésem. Jó lenne egy kis extra vitamin is így télire. 6 hetes a babám.
2014. jan. 5. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre ami rám is hatással van az a kicsire is. Plusz az első három hónapban a tej volt a "bűnös". Amióta sokat van hason és sokat mozog kijön a puki.
2014. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pukival pont az a bajunk, hogy rengeteget durrogtat, és nagyon fáj neki. Sokszor már evés után közvetlen kezdi, van, hogy csak 1 óra múlva. A doki szerint az is a baj, hogy túl sokat eszik rövid idő alatt. Képes 160 g-ot enni 10 perc alatt, ami persze sok neki. Ma is 140-et bekapott 8 perc alatt. Nem tudom már mit tegyek, kész horror minden evés, már előre rettegek mi lesz, ha végez. :-( A doki mondta, hogy méregessem, próbáljam visszafogni kicsit, hátha úgy jobb lesz, de hogy hogy???
2014. jan. 5. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A banán, alma, sárgarépa, K-betűs, bab, borsó hasfogó, azokat nem ajánlom. A többit szerintem eheted. Megértelek, én az első 3 hónapban alig tudtam valamit enni. Kb. 5-6 fajta ételt tudtam enni biztonsággal, azokat variáltam.
2014. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!