Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Titeket zavar a nyilvános...

Titeket zavar a nyilvános szoptatás? ( link)

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 12. 11:53
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
70%
Nem.
2014. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%

Igen zavar

Én is átéltem már azt amit Sarka Kata,nekem sem tetszett.Nem azért mert zavarna,hogy a férjem oda néz de na...

Az meg még jobb mikor a buszon kapja elő a cicit.Attól kiver a víz ha ilyet látok!

2014. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Engem zavar, pláne ha diszkréten csinálják. Nyilván nem mindenki szeme láttára lóbálom a mellem, hanem megoldható ez úgy is, hogy senki ne lássa, tulajdonképpen mi történik. És miért jött nagytudású Hajdú Péter zavarba? Értelmes ember képes kettéválasztani a mell szexuális töltését és egy kisgyerek evését :)
2014. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem kiteregetve, hanem pl. egy kendő alatt intézik, akkor nem.
2014. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Egy kicsit zavarna, de nem láthatunk bele senki életébe. Egy kisbabának nem tudod elmagyarázni, hogy mindjárt (fél óra múlva) hazaérünk, addig bírd már ki. Másfelől én mindig gondoskodtam arról, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe. Ha tudtam, hogy beleesünk a szoptatásba útközben, fejtem le tejet, megmelegítettem, tettem termoszba, tettem el cumisüveget és megitta abból. Ez nem sokszor fordult elő, pedig én kénytelen voltam 2 óránként szoptatni. Meg lehet oldani, csak szervezés kérdése. De ha mégis előfordul, nagyon gondosan el kell takarni. Egyébként meg kell próbálni egy boltot, éttermet keresni, ahol van pelenkázó, oda elvonulni, megszoptatni. Elég sűrűn vannak éttermek, áruházak, ahol vannak ilyen helyek. Ha buszon történik, dugóba kerül a busz, nem lehetett rá számítani, hogy elhúzódik az utazás, akkor gyorsan körbekérdezem a körülöttem ülőket. Ne haragudjanak, de a babám éhes, nem tudok mit csinálni, meg kell szoptatnom, próbálom eltakarni, vagy, hallgathatják, hogy bömböl. Stb. Csak legvégső esetben tettem volna ilyet, de nem kellett, mert mindig készültem.
2014. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

miert zavarna ?

strandon a monokini is zavar akkor?

2014. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

Röhej a cikk és mekkora képmutatás! Nem venné elő a mellét azért, hogy megetesse a gyerekét, de azért simán elővette, hogy férfiak rejszolhassanak rá a meztelen képeit nézve.


A Petikéje is biztos azért volt zavarban, mert tudta, hogy nem azért kapta elő az a nő a mellét, hogy ő bámulhassa, de azért akarta volna. Másik lehetőség: csak azért zavarta, mert nem tetszett neki az illető hölgy melle.


Nem, nem zavar a nyilvános szoptatás.

Biztos, hogy nem örömében szoptat valaki egy zsúfolt étteremben, hanem csak "jobb híján" választja ezt a lehetőséget.

Lehet, hogy van pelenkázó, szinte mindenhol, de ahogy én tapasztalom: a legtöbb helyen a WC-vel egybe építik és még csak egy szék sincs berakva.

Nem szívesen kerülnék ilyen helyzetbe, hogy nyilvánosan kelljen, de ha az alábbi lehetőségek adottak csak:

1) az étterem előtt kint az 5 fokos hidegben,

2) a 6-7 kilós gyereket leszakadó karokkal állva szoptatni a húgyszagú WC-ben,

3) vagy egy kendő alatt elbújva a többi étkező ember mellett,

biztos, hogy kínlódva bár, de a harmadik lehetőséget választanám.

2014. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
igen
2014. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Igen zavar. Felháborítónak tartom mikor valaki nyilvánosan szoptat, ez egy igen intim dolog, oldja meg otthon. Ha muszáj valami miatt szoptatás időben elmenni otthonról, akkor az ember visz lefejt tejet vagy tápszer. Soha nem szoptattam volna nyilvánosan a fiamat. SZexelni sem állok neki egy pláza közepén.
2014. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

9,


és enni se eszel, csak otthon?

Mert a gyerek nem szexel. Te se szexelsz. A gyerek csak ENNI próbál!

2014. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!