Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sokáig szoptató anyukák!...

Sokáig szoptató anyukák! Mennyi idős a kicsi és hányszor szopik? Mennyi lehet még ez a tejmennyiség?

Figyelt kérdés
Kétéves kislányom még éjjel-nappal többször szopik, kb.6-5-szor. Tejet, tejitalt semmilyen formában nem issza meg. Úgy éreztem, hogy már nagyon kevés a tejem. Kíváncsiságból ráálltam a mérlegre szoptatás előtt és után, és minden esetben 10dkg-mal kevesebbet mutatott. Lehet, hogy még ilyen sok tejem lenne?
2014. jan. 20. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én megfelelő válaszoló leszek-e, mert "csak" 1,5 évig szoptattam, de nekem már az is sok volt. Az utolsó fél évben már csak reggel-este cicizett (illetve az utolsó pár hétben csak reggel), és bizton állíthatom, hogy a végén már semmi tejem nem volt. Nem éreztem, ahogy beindult szoptatás közben, nem volt kemény a mellem soha, és amikor abbahagytuk, meg sem éreztem, soha nem kellett fejnem vagy bármi.

Persze biztos van, akinek még tovább is van teje, pláne, ha ilyen sokat szoptatsz, de nálunk így volt.

2014. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most 21 hónapos a lányom,3-4x szopik,szerintem lehet hallani amikor nyel,meg azt is,ha csak cumizik,szerintem 1-1,5 dl-t megiszik egy szopi közben,meg ő reggelente elfogad egy dl tejitalt is,meg eszik már mindenféle tejterméket,biztos elég neki
2014. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!