Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent mellszívóban nincs...

Avent mellszívóban nincs vákum, minden jó van a helyén. Milyen alkatrészt vegyek hozzá másikat?

Figyelt kérdés

Használtan vettem,elmostam,sterilizáltam is.Megnéztem,hogy jól van a helyén a kis csillag is,felfelé,nincs elrepedve a membrán sem és mégsem szív valamiért.

Szerintetek mit vegyek hozzá? Azt a kis csillagot vagy vegyek inkább másikat az egészből,hátha szerencsém lesz? :-)

Köszi a segítséget,holnap megnézem a válaszokat és felpontozom,aki segít természetesen.



2014. jan. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Kézi vagy elektromos?

Nekem kézi van és elég nehezen jöttem rá a technikájára. Nekem sem volt vákum, de aztán valahogy ráéreztem a helyes tartásra. Még az is segíthet, ha kicsit bevizezed.

2014. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy membrán csere? Az enyémen nem látszott semmi, mégis cserélni kellett. Illetve par bababoltban be tudjak mérni, hogy mennyire szív. Az egyikben a múltkor tok rendesek voltak es felajánlották, hogy megnézik :)
2014. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kézi van, kiválóan működött, aztán egyik nap sehogysem akart szívni. Forgattam jobbra-balra, mi baja lehet, hiszen törékeny alkatrész nem nagyon van benne. Aztán meglett a bűnös: nem tudom, használod-e hozzá a mellpárnát, de ha az nincs rendesen körbe ráillesztve, simán szökik a vákum.


A másik, ami eszembe jutott - ha kis csillag alatt a szelepet érted - azt írtad, felfelé. Tehát a szívófej felé néz a háromszög? Mert akkor fordítva van, ha egyre gondolunk. Próbáld meg másik irányban, hogy a pohár/üveg felé nézzen.

2014. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj,azt nem írtam,hogy kézi :-(

Szóval megpróbálok akkor membránt cserélni benne,remélhetőleg segít majd.A nedvesítést én is próbáltam,de az nem jött be sajnos.

Köszi,mentek a zöld kezek mindenkinek!

2014. jan. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!