Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan anyáról aki azért nem szeretne szoptatni mert félti a melleit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Semmit. Ettől nem lesz rossz anya.
2014. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Buta és önző.
2014. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy uncsi ez a téma.

Mindjárt kezdődik a szokásos hajtépés.

Egyébként meg lehet, hogy szülés után megváltozik a véleménye, sokan.vannak így.

2014. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy a magánügye. Engem szoptatott az anyám, mégis eldobott magától 10 évesen. A sógornőm nem szoptatta a gyerekeit, mégis szeretetben nevelte fel őket. Nincs összefüggés.
2014. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Attól, hogy ő nem szeretné, attól még belövellhet a teje, ami eléggé fájdalmas, és ha jót akar, le kell fejni. De az még jobban fáj.

A babáját szoptatni nem fáj annyira.

Az ilyen meg fogadjon örökbe. A hasát meg a p.náját nem félti? Mert az lesz a következő, hogy császárt kér, nehogy tág maradjon a hüvelye...

(Elnézést az alpáriságért!)

2014. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom, mert egyrészt azt hiszi, hogy a külsőségeken múlik minden, másrészt viszont nem vagyok biztos benne, hogy ez az oka. Csak talán ezt könnyebb kifelé kommunikálni mint azt, hogyha esetleg irtózik a szoptatás gondolatától, vagy valamiért ellenérzése van a szoptatással kapcsolatban.
2014. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Tök fölösleges ennyi infóból elkezdeni savazni valakit.
2014. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
1es vagyok. A gyereknek semmi baja nem lesz ha nem szoptatja. Én szoptattam és ez és a fogyás teljesen tönkre tette a melleim. Most gyűjtögetek mellnagyobbításra, hogy kinézzen valahogy és le merjek vetkőzni a párom előtt vagy fel merjek venni egy fürdőruhát.
2014. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
"Attól, hogy ő nem szeretné, attól még belövellhet a teje, ami eléggé fájdalmas, és ha jót akar, le kell fejni." - ha valaki nem akar szoptatni, akkor egyböl adnak neki gyogyszereket, h végképp ne legyen teje, nem? (ismerösnek legalábbis adták már az utolso napokban)
2014. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a szoptatás nagyon jó dolog. :) Én is önzőnek gondolom azt aki nem akar szoptatni azért, hogy a melleit megóvja. Viszont vannak előttem lévők, akik írtak sok igazságot a nem szoptatással kapcsolatban is. De én azt mondom, hogy ha már valaki kisbabát akar, akkor a tőle telhető legjobbat adja neki. És a kisbabák számára ez az anyatej. Nyilván van olyan eset amikor valaki hiába akar szoptatni nem tud. A terhesség már alapból megváltoztatja a testet, sajnos nem szebb lesz tőle. :)
2014. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!