Piroska és a farkas kérdése:

Van összefüggés?

Figyelt kérdés
A várandósság legelején nagyon-nagyon érzékenyek voltak a melleim. MInimálisat nőttek azóta, de elenyésző. Most a 37. hétben vagyok, és az érzékenység gyakorlatilag teljesen elmúlt. Van esetleg összzefüggés a mell feszülése és a tej beindulása között? Úgy értem, attól még, hogy egyáltalán nem feszülnek, van rá esélyem, hogy mikor eljön az ideje, igenis beindulnak a dolgok?
2014. márc. 8. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Nekem nem igazán nőttek terhesség alatt, nem is feszült, a tej meg simán beindult. Nyugi, nem lesz semmi baj.:))
2014. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt nekem nem nottek, nem feszultek. Csaszar utan 3. nap bedurrantak es megindult a tej. Meg mindig sok van, pedig a fiam mar 1 eves.
2014. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi osszefugges! Lesz tejed, nyugi!
2014. márc. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség első 10 hetében gyakorlatilag leszakadtak a melleim a fajdalomtol, sikitani tudtam volna minden percben. A 10. hét környékén elmúlt és nem is jött nagyok vissza, a császár utáni 4. Napon indult csak be de annyi tejem lett, hogy a kislányom 1 eves koráig szopott, ömlött a melleimbol egész nap a tej :) aztán ő választotta el magát és apaszto gyógyszert is kellett szednem meg mindig annyi volt bennük. Szóval semmi köze hozzá, lesz tejed, ne aggódj :)

15 honapos kislány anyukája aki 5 hetes babás :)

2014. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!