Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik márkájú szoptatós...

Melyik márkájú szoptatós melltartó vált be Nektek?

Figyelt kérdés
előző terhességem után kölcsön kaptam pár ilyen melltartót, de nagyon nem váltak be, valószínűleg az olcsó kategóriás típusok voltak. Láttam hogy vannak kosaras melltartók is, ez nyáron nem lenne hátrány (csöpögő tej, kiálló mellbimbó eltakarása, stb)- mit tudtok ajánlani, milyet vegyek? (és lehetőleg ne legyen nagyon borsos...)
2014. márc. 15. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem: [link]

Bevált, kényelmes és nagyon szépek, kétfélét rendeltem. Az ára nem tudom borsos kategória-e neked, nekem megérte, mert boltokban csak óriási méreteket láttam, nekem meg még szoptatás alatt is kicsi a mellem.

2014. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Stella márkájú van és nagyon szeretem ezt kb. 5 hónapja vettem, 2 hónapja vettem egy ugyan olyan Stella márkájút és az már nem volt olyan kényelmes mint az első, de más is volt a pántja. Szóval ha találsz olyan Stellat aminek a kapocs részén (melltartó lekapcsoló a szopizáshoz) van egy cumi rajzolva az jó fajta. (a másikon nincs cumi a műanyagon) Van egy Bella melltartóm is, de azt nagyon nem szeretem pedig elég drága is volt kb. 6000Ft olyan az anyagja mint egy fürdő ruha és nagyon nem kényelmes.
2014. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sima lecsatolhato pántú, félkosaras szivacsos melltartókkal szoptattam. Semmivel nem macerásabb mint a szoptatós melltartók.
2014. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet használtam:

[link]


3-4 ezer körül volt 2 éve, szóval ez szerintem még az olcsó kategória, bár volt egy 1000 ft körülimk is, de azt egyszer használtam csak, annyit is ért. Ennek viszont isteni anyaga van, viszont nem párnázott, nincs benne merevítő, ha erre gondoltál, bár én ennek kifejezetten örültem, mert szerintem ettől olyan kényelmes. Én eldobhatós melltartóbetétet használtam bele, nagyon szerettem.

2014. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Triumph és Dorina márkájú vált be. Ezeket Biatorbágyon vettem az outletben. Volt még a C&A-ból is, ezeket annyira nem szerettem.
2014. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!