Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használ valaki medela mini...

Használ valaki medela mini electric mellszívót? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok!Kérlek segítsetek,hogy megéri-e megvennem a készüléket.Kézi aventos mellszívóm van,ami nagyon hatékony számomra,csak már a kezem kivan tőle.Négy hós a babám és a kezdetektől kevés a tejem,így állandóan fejnem is kell.Légyszi írjátok meg,hogy jó-e a szívó ereje,mert a teszveszen van egy megfizethető áron.Köszönöm!!!
2009. dec. 17. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött a medela, komolyan, minden pénzt megér. Nagyon hatékony, és gyors is. Nekem is volt kézi (hagyjuk is:() meg egy másik elektromos, az nem volt az igazi, de ez nagyon bevált, 5 hónapja használom. Csak ajánlani tudom:) Jó babázást.
2009. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Neked is jó babázást!Várom a további hozzászólásokat is.A teszveszen 7500 Ft-ért van fent egy, szerintem az nagyon jó ár érte.Ehhez hozzá jön a posta,de még így is megéri.Sajna máshol nem találtam ennyiért használtan eladót.
2009. dec. 17. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt használtam és néha még most is használom, szerintem jó, sokkal könnyebb használni, mint a kézi Aventes mellszívót. 6 hónapos múlt a kisfiam
2009. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az nagyon jó ár, én még 11-ért vettem:) Igaz volt még rá garancia pár hónap, de használt volt az is. Szerintem vedd meg, tényleg nagyon jó, én max. 10 perc alatt mindig végzek a fejéssel, és nagyon jó, hogy a vákum önszabályozós. Ritmikusan szív, mint a baba, csak folyamatosan:)
2009. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!Remélem nekem is jó lesz!nagyon sokat küzdöttem már a tejciért és a lányom kezdi elhagyni a napközbeni szopikat,mert csak reggel dől a tej.Azt csinálja,hogy reggel szopik meg este.Igaz ő már délelőtt kap gyümit is és utána szopizunk és adok neki még lefejt tejet is.Használtam szoptanít készüléket is,úgy hogy küzködök rendese, nekem elég nehezen jön a tejci.Remélem azért jó lesz és majd beválik.
2009. dec. 17. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!