Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet ennyire ingadozó a...

Hogy lehet ennyire ingadozó a tejtermelés?

Figyelt kérdés
Egyik nap sok van, másik nap szinte semmi. Hogy létezik ilyen? Néhányszor előfordul, és szerintem nincs összefüggésben pl.azzal, mennyire vagyok fáradt vagy kipihent. 6 hónapos a babám most
2014. márc. 31. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, a baba igényeihez igazodik a termelés, ill. a fejéshez, tehát minél többször használják, annál több termelődik.


szóval én azt feltételezném, hogy rendszertelen a szoptatás, rendszertelen a fejés, így rendszertelen a termelés is.

2014. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 7,5 hós és nekem is így van....sokat van cicin, mégsem lesz több, sőt néha úgy érzem semmi nincs benne....
2014. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha "sokat van cicin", tényleg nem bizti, hogy eszik


érdemes rendszert bevezetni

nem óránként etetni, mert úgy tuti nem is fogja tele enni magát

hanem pl 3 óránként, ha elalszik közben lehet simogatni tenyerét, hátát, hogy ébresztő egyél még, szóval ügyelni jóllakásra, mérleggel ezt szokták ellenőrizni


utána játék, alvás, ismét KB 3 óra és evés


mindenki jól járna vele

2014. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az enyém 10 hós, és még alig etetem, többnyire cicizik, és eléggé nagy különbségek vannak evés terén egy egy nap. van, hogy állandóan cicre kéri magát, és sokáig eszik,jó nagy kortyokkal, és van, hogy nem kéredzkedik, és ha megkínálom, párat kortyol, de nem zabál :)


én ma úgy bezabáltam, tegnap és előtte meg alig ettem :) a gyerek is pont így volt, tök érdekes :)

a mellemen is látom az evést. ha kevesebbszer eszik, egész jók a dudáim, ha zabál, mint ma is, akkor látom, hogy hogy elcsoffadtak ifjúkoromhoz képest :) :)


ha igény szerint szoptattad, akkor már bőven van és lesz is elválasztásig korlátlan, babaigényt kiszolgáló mennyiségű tejed :)

2014. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!