Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kilehet vinni ilyen idöben...

Kilehet vinni ilyen idöben egy 5hetes babát? Vagy nem tesz jót neki? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy jólenne kivinni de nagyon féltem öt ebben a hidegben és nem viszem ki csak szellöztetek a szobában.Jó persze mikor dokinénihez megyünk akkor kiviszem vagy ha jobb idö van de ez nem minden napos és nem szeretnék rosszat tenni vele ezért is kérdem hogy akinek ennyi idös a babója az kiviszi?!Köszi a válaszokat!!!!!
2009. dec. 19. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vinném ki.Sem a virus fertözés miatt,sem a hideg miatt,még tényleg pici.Max vidd ki az udvarra 10 percet délelött,10 percet délutàn.

De még nekem is megfàjdul a fejem ebben a hidegben.

2009. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha erős szél fúj, még a 15 hós gyerekem sem viszem ki, nemhogy egy picit. Mikor ennyi idős volt, ha csak "simán" hideg volt, akkor kivittem, persze jól bebugyoláltam, csaptunk egy kört, max. fél óra. Mikor nagyon fújt a szél, akkor én is csak az erkélyre vittem, vagy szellőztettem, mert akárhogy felöltözteted, az arcába akkor is befúj a szél.
2009. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 3 hónaposomat nem vittem ma ki! Rettenetesen fújt a szél! És a mínusz 10°C nem való ilyen kisbabáknak. Holnapra még hidegebbet mond, holnap sem megyünk ki. Így igaz, én mozgás közben fázok, akkor a babám mit szóljon egyhelyben a babakocsiban??
2009. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt mondta, hogy -5 fokig lehet kivinni a babákat. Ilyen pici babát tényleg nem vinnék ki, hamar lehűlnek. A lányom 8 hónapos. Ma nem vittem ki, nálunk -10 fok volt, én is fáztam voltam, de eddig minden nap kivittem, ennyire nem is volt hideg.
2009. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csecsemőt nem lehet kivinni -5 fok alatt. A lányom 2 éves, délelőtt voltunk int 20 percet, de már ő akart bemenni, máskor meg alig lehet bevontatni. A délutáni hófúvásban viszont nem vinném ki még őt sem.
2009. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!