Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap óta nagyon fáj a jobb...

Tegnap óta nagyon fáj a jobb mellem. Van benne egy kis görcs is. Mitől lehet? Ha fejem alig jön belőle, szoptatni nem tudok, mert a kislányom nem akarja elfogadni a mellemet. Van valami megoldás rá valami praktika amitől elmúlik ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 08:41
 1/3 kadarka88 válasza:
Valószínüleg begyulladt a melled a sok tejtől,nagyon meleg vízzel zuhanyoztasd a fájó melled főleg ott ahol a csomó van benne úgy 10-15percig és utána masszírozd meg egy kicsit és tedd rá a babádat úgy hogy az alsó ajka a csomó felőli oldalon legyen és ezt mind addig ismételd míg meg nem szűnik a fájdalom.De tényleg inkább forró víz legyen mert ez megnyitja az eldugult tejcsatornákat,fájdalmas lesz a szopi is de muszáj.Nekem bevált már kétszer. Sok sikert.
2014. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.már maszírozgattam,meg próbáltam szoptatni,de nem nagyon ment,ezért fejtem és már jobb de még a forró vizet kipróbálom,mert még azért ott a csomó.
2014. ápr. 14. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tedd mellre a babát,hogy az álla a csomó felé legyen...tudom,neha hülye pózt kell felvenni. Mindíg azzal kezd a szoptatást amelyik fáj,előtte masszírozd meg. Ne add fel,akárhogy fáj. Ha lázas vagy,ad a doki gyulladáscsökkentőt!
2014. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!