Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sok idegeskedés miatt elapadha...

Sok idegeskedés miatt elapadhat a tejem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a legföbb oka.

Nekem is igy apadt el.Ezért lesz a következö babàmnàl,hogy elsö otthon töltött 2 -3 hétben senki nem jöhet làtogatni.Ma màr van msn-kamera,vagy telefonon küldünk képet,de nekem az tett be hogy a rengeteg làtogatonak akartam megfelelni,nem pedig a nyugalmat megteremteni...

2009. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a kevés idegeskedéstől is! Sajnos... Hülyén vagyunk összerakva ebből a szempontból, kár hogy a kettő összefügg... :( És a legrosszabb az, hogy nem zárhatod ki teljesen a külvilágot, csak azért, mert "bocs, szoptatok!" Igenis az élet megy tovább, ha szoptatás, ha nem szoptatás és ezekután is lesznek balhés ügyek, megoldandó problémák, idegesítő emberek... Nagyon nagy önkontroll kell ehhez... Meg kell tanulni higgadtnak lenni... :P
2009. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hozzánk is jött mindenki hívás nélkül. Próbálnék nem idegeskedni, de nem megy és félek hogy el fog apadni a tejem :S Remélem nem fog. :(
2009. dec. 21. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is attól apadt el, köszönhető apának :(
2009. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első babám és amikor hazaértünk jöttek a látogatók ... Hiába kértük ,hogy még ne jöjjenek ,ezek azok a tipusu emberek akik most is kierőszakolják ,hogy kézbe vegyék a babámat !
2009. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Engem anyósom készít ki, próbálja a férjemet is ellenem hangolni. Pedig én sosem bántottam csak nem hagyom hogy a gyereknek kelljen alkalmazkodnia hozzá mert szerintem fordítva kéne... :(

3 hónapos a babám és még legalább 3 hónapig szeretném szoptatni, de anyósom egyfolytában csinálja a fesztivált. :(:(

2009. dec. 21. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is majdnem elapadt az anyósom miatt! Szedhetnél magneB6-ot. Nekem jól karbantartja az idegeimet. Amióta nem idegesít az anyós rengeteg tejem lett!!!

Kitartás!

2009. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!