Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig használtok vagy használ...

Meddig használtok vagy használtatok melltartóbetétet? hány hónap?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Végig amíg szoptattam, vagyis 7 hónapig. Egy nagyobb kaja vagy hirtelen meleg hatásása általában elkezdett folyni a tejem.
2014. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom. Ha itthon vagyok nem mindig van eszemben, de ha elmegyek valahova, akkor mindig teszek be. Már éppen el akartam hagyni, amikor néhány napja kirándulni indultunk volna és pont indulás előtt kezdett el szivárogni. Szóval a szoptatás ideje alatt valószínűleg végig kelleni fog.
2014. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Julie S ***** válasza:
Nekem addig fog kelleni, amig szoptatok (most 7,5 honapnal tartok). De csak akkor hasznalok, ha elmegyunk valahova es tudom, hogy idokozben szoptatnom kell. Itthon textilpelussal felfogom kozben, ami a masik mellembol folydogal, de ezt idegen helyen nem ilyen egyszeru megoldani. Amugy ha setalni megyunk egy-ket orat, akkor nem hasznalok, mert csak akkor folyik a tej a mellembol, ha szopizik a lanyom, vagy ha megnyomom valamivel.
2014. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egész szoptatás alatt az első babámnál, most 26 terhes vagyok a másodikkal, és a jobb mellemből már rendesen folyik a tej, úgyhogy már most is használnom kell.
2014. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 hónapja (a kislányom ennyi idős), de már pár hete vettem észre, hogy nem is kellene használni, mert már nincs olyan aktív tejleadásom, mint korábban. Eddig egy nap vagy 2-3x kellett cserélnem saját márkás (dm, rossmann- os) betéteket. A libero betét jobb nedvszívó, ebből napi 1 pár elég volt de ezt csak alkalmakra használtam - vendégség, orvoslátogatás stb. Szégyellem magam, mert most ebben a dologban nem vagyok/voltam egy öko, itthonra használhattam volna mást is, de annyira megszoktam. De most már hanyagolnom kéne, már nincs annyi tejem, hogy kellemetlen helyzetbe hozzon mondjuk az utcán.
2014. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem emlékszem pontosan mikor de kb olyan 8-10 hósan már elhagytuk, nem kellett, beállt. 17 hós koráig szoptattam utána még.
2014. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!