Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruáció alatt csökken a...

Menstruáció alatt csökken a tej mennyisége?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy csökkent volna. A baba meg se érezte. De mondta a védőnő, hogy valamelyik baba megérzi, hogy más az íze.
2014. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az enyém csökkent, de egy-ket nappal kesobb visszaallt
2014. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2x jött meg, és mindkét alkalommal nagyon "löttyedt" a mellem, és percekkel hamarabb hagyja abba a szopizást a 8 hónapos lányom.
2014. máj. 9. 13:55
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem eddig 2 x jött meg.
2014. máj. 9. 13:56
 5/15 xStefix ***** válasza:

Igen, előfordulhat.

Próbálsz ilyenkor többet inni? Mert ugye a mesi is elvisz egy nagy adag vizet...

2014. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem, csak idegeskedtem, az is viszi a tejet. De délután főztem rántott levest, többet iszok és újra alkalmazom a görögszénamagot. Félelmetesen lecsökkent.
2014. máj. 9. 23:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel azt tapasztaltam, hogy ugyan volt elegendő mennyiségű tej, de minduntalan elfordította a fejét és elégedetlenkedett. Szóval az íze sem smakkol a lánykámnak. Este annyira nem akart beindulni, hogy a délelőtt lefejtet adtam oda neki, ami nem volt sok, így csúnya módon kevés forralt vízzel kiegészítettem. Aztán nekiálltam fejni, 20 perc!!! után indult be. Tudom hogy fejéssel nehezebben indul, de nem csoda hogy nem volt türelme ezt kivárni. Kevesebb is, rosszabb az íze, és még a stresszemtől le is blokkol. :(
2014. máj. 10. 08:56
 8/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


én is így jártam, mikor először megjött a szülés után. Az első két napon lefejt tejet kellett neki adnom, fejni egyáltalán nem tudtam (mert nem volt mit)

valahogy utána egyre több lett, mondjuk jóval többet is ittam, és pár nap után visszaállt az azelőtti mennyiségre.


kitartás!

2014. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Mindenkinek köszönöm, megnyugtat, hogy ez természetes folyamat.
2014. máj. 10. 09:35
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmúlt a menstruációm, és tegnap már a tej is elegendő volt! valamennyit még fejtem azért, kanállal oda akartam adni a lányomnak, de nem kérte. Szóval biztosan újra jóllakik. Következő hónapban felkészülök lelkileg erre, és a biztonság kedvéért vettem egy doboz tápszert, hogy ne álljak ott egy éhes lánykával, ha nem tudom megetetni. Bár a férjem ezzel nem értett egyet, mert újszülött korában is kiváltottam egy doboz tápszert biztosíték gyanánt, ami most is ott figyel bontatlanul. De szerintem mi anyukák , legalábbis nagy részünk bizonyos tettektől, bebiztosításoktól nyugodtabb.
2014. máj. 13. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!