Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen az amikor valakinek a...

Milyen az amikor valakinek a szervezete kimerül a szoptatásba? Milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Sürgösen várok értelmes válaszokat.22 hónapja szoptatok,mostanában sokszor nagyon elgyengülök,rosszul vagyok,nincs étvágyam.
2009. dec. 29. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Sápadtság, fáradékonyság, szédelgés (vérnyomásprobléma), esetleg hajhullás (erős), étvágytalanság...Szedsz valami vitamint? Rendesen eszel, kiegyensúlyozottan?
2009. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmi vitamint,és mostanában ,az utóbbi 1 hónapban kevesebbet ettem,mert fogyni akartam.

nekem furcs ez a sok rosszullét,mert a középsö fiam 3 évig szoptattam.

2009. dec. 29. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a 3. baba..mennyi idő telt el a két gyerkőc szoptatása között? Bizony lehet, hogy a fogyókúra miatt nem jut elegendő tápanyag és vitamin, vas a szervezetedbe. Szerintem jó lenne csináltatni egy vérképet, hogy megtudd, mi hiányzik..4 gyerekes anyuka
2009. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 év van köztük.De ez a picúrom rendk0vül szopizos.A nagy gyermekeim ilyenkor már csak 2x 3x szopiztak 1 nap.Marci fiam éjjel 3x nappal 4x tehát sokkal több tejcsi termelödik,van hogy alig iszik valamit és mégis tele a pelus.
2009. dec. 29. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg jó lenne egy vérkép, mert így kiderülne, hogy mi okozza a tüneteket. Lehet, hogy "csak" vashiány, de akkor legalább tudnád, mivel kell kezelni. előző
2009. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!