Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » GALAFOR tejserkentö tablettáró...

GALAFOR tejserkentö tablettáról hallottatok? Vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 20:16
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!Gondolom, már nem aktuális a kérdés, de hátha másnak segithetek vele. Én most szedem 1 hete. Csak jót hallottam róla. Az ára elfogadható kb. 2200 Ft. és 75 capszulás.3x2 kell belőle szedni.

A Galafor egy 100 %-ban, növéyi kivonatokból készült termék, ami természetes úton serkenti a tejtermelést. Növeli a tejelválasztást az álltal, hogy stimulálja a prolactin felszabadulását és ugyanakkor csökkenti a stresszt, valamint a szorongást, elősegítve az oxitocin reflex stimulálását, mely a szabad tejáramlást biztosítja.

Van egy általános tonizáló (ezek a hatóanyagok felelősek érte-Withania somnifera és Leptadenia reticulata) és egy nutriciónáló hatása. Minden olyan esetben javallot, amelyben, a csökkent tejelválasztást pszihés,érzelmi és helytelen táplálkozási faktorok idézik elő.

A Galafor adjuváns kezelésként is bebizonyította hatásosságát relaktációs ( amikor elapad a tejcsi és újratermeltetjük) esetekben,olyan nőknél akiknél valamilyen betegség, műtét miatt tejelapasztást kellett alkalmazni, valamint olyan nők esetében akik nem szültek , de örökbefogadtak...mindezen esetekben a Galafor-tól 4-6 héten belül a tejtermelés beindult.

Egy releváns példát találtam, mely a következő: Egy anyuka súlyos betegségbe esett, a tejtermelést le kellett állítani a szülést követő 11-ik napon. 9-ik héten a gyógyulás után elkezdtek egy célravezető szoptatási rendet és a Galafor szedését 3x2 vel. 4 nap után, megjelentek az első tejcseppek, egy hónap múlva pedig kizárólag csak mellből etetett, a gyermekét 7 hónapos koráig és további 2 éves koráig szoptatta.

Összetétele: Withania somnifera (indiai ájurvédikus növény)100 mg, Pueraria tuberosa 250 mg, Euphorbia hirta(trópusi gyógynövény)50 mg, Allium sativum (fokhagyma),Trigonella foenum graecum (Görög széna), Leptadenia reticulata.

Ennyit tudtam róla írni, ha valakinek még kérdése van, a termék beszerzésével kapcsolatban , akkor nyugodtan írjon.

Mindenkinek szép napot és sok tejcsit :)

Anita

2010. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hol lehet beszerezni ezt a Galafor nevű készítményt?
2012. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én Romániából hozattam!
2013. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Arya93 válasza:
Van olyan személy akinek ettől a kapszulától fekete volt a széklete?
2021. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Arya93 válasza:
Tartalmaz valami olyasmit amitől olyan lehet?
2021. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!