Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet jó gyorsan el...

Hogy lehet jó gyorsan el választani a 19 hónapos fiamat az anyatejről? Már nem bírom nagyon a szoptatást!

Figyelt kérdés
Pár hete óta mindig van valami a bal cicimmel mióta meg harapott azóta rettegek a szoptatástól annyira fáj mikor szívja. ma meg szoptatás alatt 2 cm a bimbóm szét nyílt most megint nagyon fáj. hívtam az ügyeletet megint nem szoptathatók a ballal. nagyon cici függő de már nem bírom.
2014. jún. 2. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Elmagyarázod, hogy anyának fáj és nem adsz neki. Nem egy könnyű menet, de valamit valamiért. Neki már nincs semmi szüksége az anyatejre, csak mint írtad is cicifüggő. Ezt a szokást nem szabadott volna hagyni kialakítani. Sírni fog, sokat, de ha kitartó vagy pár nap.
2014. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélem kapsz valami hasznos választ,mert ez engem is nagyon érdekelne!!17 hósom is cicifüggő....már én se birom! :(
2014. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy egy nap hányszor szopizik még. Illetve azzal is altatod?
2014. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
4-5 szer szopizik csak nappal és azzal is alszik csak el. éjszaka is többször fel ébred cicizni
2014. jún. 2. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van.Nappal 4-5x cicizik,azon is alszik el.Éjjel is ébred 3-4x és csak cicin alszik vissza. :(((

2-es voltam

2014. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
holnap megyek házi orvoshoz csináljon valamit mert nagyon fáj a mellem most be vetem 2 panadolt mert már nem bíróm! ha van írjon fel elapasztó gyógyszert mert nagyon ki van készülve a bal bimbóm
2014. jún. 2. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy mindenkinel ez nagyon valtozo, leirom a sajat tapasztalatomat.

20 hos volt a kisfiam, mikor nekem kellett egy altatasos beavatkozas es egyebkent is ugy ereztem, hogy talan jo alkalom, hogy elvalasszam. Hozzateszem, hogy cicifuggo volt meg akkor is, tehat, foleg nyugtatasra, elalvashoz, ejjel atlagban 3-5-szor cicizett, nappal igeny szerint, eleg gyakran. Elotte itt irta valaki, hogy el kell hataroznom magam, ha elvalasztom, akkir nincs tobb cici, pont. Igy is lett. Reggel elmentem a beavatkozasra, hazajottem, alydtam, kisfiam nem kerte nagyon, ha lattam, hogy jonne cicizni, akkor eltereltem a figyelmet. Este elaltattuk egyedul (addig velem aludt, cicin), sajat agyaban, persze, cici nelkul. Meglepodtem, de egy siras nem volt, nyugidtam elaludt. Masnap is eltereltem a figyelmet, jatekkal, kimentunk, programokat csinaltam neki. Par napig kellett csak elterelni a figyelmet, aztan el is felejtette. Nem is volt negez, csak bekem volt rossz lelkileg:)

Gyogyszer sem kellett, mert elapadt magatol a tejem. Ereztem, hogy feszul kicsit a mellem, itt is tettem fol errol kerdest, de tobben irtak, hogy nem muszaj fejni, ahogy erzem. Vegul nem fejtem, nem szedtem be semmilyen gyogyszert, kis feszules volt par napig es elapadt magatol.

Ugyis latod, hogy alakul nalad, minden eset es szervezet mas. Vagy kerdezd meg a dokitokat, ha erzed, hogy nincs rendben valami. Sok sikert!

2014. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs az elirasokert.
2014. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Medvi ***** válasza:
Mennyi egyéb folyadékot iszik a szopin kívül? Álmában harap csak meg, vagy ébren is?
2014. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem adod oda neki többet és kész. Ezt másképp nem lehet. Megmagyarázod miért nincs több cici, helyette van összebújás. Biztos hisztizni fog, de kitartónak kell lenni.
2014. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!