Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az törvényszerű, ha valakinek...

Az törvényszerű, ha valakinek megjön a menstruációja szoptatás alatt, akkor utána a babák nem fogadják el az anyatejet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 14:42
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem. Én 1 évig szoptattam, a szülés utáni 6. héttől pedig menstruáltam.
2014. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem törvényszerű.

Nekem 4,5 hónapos korában jött meg a menszeszem, sosem volt gond a szoptatással utána sem (16 hónapos koráig).

2014. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem nálam se lesz gond, most 7 hónapos és nem rég kezdtük el a hozzátáplálást.
2014. jún. 5. 14:54
 5/9 Medvi ***** válasza:
Nem törvényszerű, sőt, az ilyen nagy babákat egyáltalán nem szokta zavarni.
2014. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 hónapos a babám, 2. hónaptól rendszeres mensim van. Nem okozott neki gondot :)
2014. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sem az én két gyerekem, sem a két szoptatás alatt beszerzett 5 tejtestvér nem panaszkodott miatta. Enyémek észre sem vették. A tejtestvérek anyukáinak kezdetben szóltam, hogy megjött, lehet nem fogadja el a baba a tejemet, de egyik babánál sem volt gond.
2014. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, se a menstruacio, se az, hogy kozben teherbe estem.
2014. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hósan jött meg és 15 hónapig szopizott. Nem törvényszerű.
2014. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!