Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha sportolnék is...

Mit tegyek, ha sportolnék is és szoptatnám is másfél éves kisfiam még napi 2szer,3szor? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék heti 3szor eljárni kocogni. Lehet bármi hatása a tejcire? Tavaszig szeretném szoptatni, addig nem akarom hogy elapadjon, viszont a többlet súlyomtól is megszabadulnék már. Tudtok arra is tanácsot adni, hogy lehet kíméletesen leszoktatni a ciciről?

Köszi


2010. jan. 2. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan sportolhatsz, nem fog elapadni a tejed. Nyilván kell valami spéci melltartó. Egyik ismerősőmnek mellgyulladása volt, mert már nem szopott a kisfia és csinálhatott bármit nem apadt el.

El kell terelni a figyelmét, ha enni akart, akkor adtam neki valamit pl kölesgolyót, gabonapehely golyót, amikor pedig csak alváshoz akart akkor lefektettem és próbáltam énekelni mesélni szopizás helyett vagy ha nem jött be akkor minél rövidebb ideig szopiztatni és így elhagyta.

2010. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szülés után 5 héttel kezdtem újra futni. Heti 40-50 km-t nyomok azóta is és ezt nem kocogó tempóban, mert akkor túl sok időm menne el vele. Kisfiam fél éves múlott és csak szopizik. Hihetetlen sok a tejem. Tavasszal már indul a futóverseny szezon. Biztos ott leszek, és valószínűleg még fogok szoptatni. Szóval nekem csak jót tesz a futás a tejemnek.
2010. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!