Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ihatok kólát?

Szoptatás alatt ihatok kólát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
sok benne a koffein csak az a baj, meg a babának se tenne jót a szénsavas lötty.
2010. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nagyon kívánod, igyál nyugodtan egy-két dl-t. De azért ne rendszeresen és ne többet... mondjuk attól is függ, mekkora már a baba...
2010. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 2 évig ciciztettem, így ittam!De mikor még pici volt a babám akkor nem!8-9 hónapos kora körül már nyugodtan!Akkor már nem csak cicizett, így a kiváltott étkezésekkor tudtam hogy nem fogom doppingolni a koffeinnel!
2010. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem minden nap iszol, és nem csak azt iszod, akkor nyugodtan.
2010. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 hónapos a kisfiam. idáig egyáltalán nem ittam ( terhesség alatt sem ), de ma egész nap azt kivántam .csak keveset innék !
2010. jan. 3. 12:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolóknak !
2010. jan. 3. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha 1-1 pohár kóla nem árt. Nem literszámra kell inni és nem minden nap. Szóval egészségedre! :)
2010. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha nem közvetlen szoptatás előtt iszod, nincs hatással a babára. Azt olvastam valahol, hogyha iszol kávét, kólát (de egyébként ez bármire igaz) és észreveszed, hogy hatással van a babára, akkor kerülni kell azt a dolgot. Pl a koffein hatására nem tud aludni vagy nyüglődik.

Egyébként én ittam és kávét is.

2010. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt is és most szoptatás alatt is iszom mindennap 1-2pohárral. Semmi hatása nincs a babára. Nyugodt baba, nagyon jókat alszik, nem pörgeti fel.
2010. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!