Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden délután van egy időszak amikor óránként eszik a fiam? 2hetes

Figyelt kérdés
Kevés lenne neki a tejem? Van amikor több óràig kibirja.(5-6 ora)
2014. jún. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Este, vagy éjjel nem alszik hosszabban? Az én kisfiam is délután gyakrabban szopizik, így készül (szerintem) az esti nagyobb szunyára. :) 5-7 órát alszik egyhuzamban ilyenkor.

Vagy, a másik lehetőség, hogy most van az első növekedési ugrás. :) (2,6 hetesen és 3,6 hónaposan).

Szoptass, amikor kéri, így elég lesz a tejed! :)

2014. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggel van bőven tejed, mert alvás közben termelődik a legtöbb, s az kitart neki délutánig. Délután már nincs annyi, ezért gyakrabban szopizik, mert kevés neki. Na meg ahogy nő, egyre többet eszik!

Most már 60-100 mili/gramm közt eszik, enne!

Aludj délelőtt, vagy délen mikor ő is alszik, s egyél sokat, mert amit te eszel, abból lesz a tej!

2014. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Èjjel az én kisfiam is hosszabban alszik. 5-6-7 orát. Mennyi ideig szoktad szoptatni?köszi a segitsèget
2014. jún. 17. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor az lesz amit az egyik válaszoló ír:betankol estére,mintha láncevést csinálna!

Nincs ezzel semmi baj ha nem fáj a hasa.

Örülj neki,hogy éjszaka meg hosszabban alszik!:)

Jó babázást!

2014. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!