Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány ml-t eszik meg kb. egy 1...

Hány ml-t eszik meg kb. egy 1 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Hosszabb elintéznivalóm lenne,és fejnék addig a babámnak,hogy Apa tudja megetetni,de mennyit fejjek?Egy etetésre kellene csak...sosem mértem a babáimat mennyit esznek,mivel szoptatok nem is tudom mennyit eszik meg kb.egy alkalommal.
2014. jún. 18. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb: Testtömeg kg x 1,5 / etetések száma naponta. Pl 4 kilós gyereknél ha 8-szor eszik egy nap: 4 x 1,5 / 8= 0,75dl = 75ml Én ennél többet hagynék otthon, kb 100 ml-t hogy ha mégis kicsit éhesebb, ne maradjon éhen. Nekem is itthon kell hagynom babámat jövő héten, ő 5000g, és kb 3 óránként eszik, tehát 8-szor naponta. 5,0x1,5/8=0,94=94ml, 100 ml-t itthon hagyok, de szerintem inkább 120-at.
2014. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!