Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Régóta nem szoptatok, mégis...

Régóta nem szoptatok, mégis van tejem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly decemberig szoptattam. Kislányom akkor volt fél éves, magától fokozatosan utasította vissza a cicit. Én szerettem volna még szoptatni, viszont a tejem fogyott, és a kislányom nem kért belőle többet, ezért abbahagytuk a szoptatást. Akkor már rég nem fejtem. Szoptatás abbahagyása után sem volt feszülő érzés a melleimben, úgy gondoltam majd magától elapad az a kevés tej ami maradt a melleimben. Még tél volt amikor egyszer kíváncsiságból megnyomtam a mellbimbóm körül és spriccelt a tej. Akkor nem tulajdonítottam jelentőséget neki, de most a napokban megint megnyomtam és még mindig jön belőle , ráadásul olyan sárga mint anno az előtej. Szerintetek miért nem apadt el a tejem teljesen? Utalhat ez bármi egészségügyi problémára?



2014. jún. 18. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve nem szoptatok azért, mert babám 5 hónapos korába elapadt. Mégis még mindig szivárog belőle, ha megnyomom. Azt mondták, ez még egy ideig normális.
2014. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több mint egy ève nem szoptatok,de ha megnyomom jön belöle valami.Pedig csak 3hônapot szoptattam.

Kb 3-4 hónapja iszonyatosan fàjt,azt hittem valami baj van,aztàn kiderült,hogy csak ki kellett fejnem.Szôval igen mèg normàlis ez,de engem is èrdekelne,hogy meddig tart. :)

2014. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El kéne menni dokihoz és megnézetni a prolaktin szinted. Fiam 2,5 éve hagyta abba a szopást és pár hónapja sikerült csak elapasztani.
2014. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már legalább egy éve nem szoptattam, mikor ugyanezt produkáltam. Elmentem dokihoz, kértünk egy hormonsort. Magas prolaktin, gyógyszer, elmúlt.
2014. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!