Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy 4,5 hónapos...

Lehetséges, hogy 4,5 hónapos babám azért nemhajlandó tovább szopizni, mert teát kapott cumisuvegbol, és kényelmesebb volt neki az?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Lehet simán. Nem kell neki tea, ha szopizik.
2008. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
igen
2008. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
az sajnos lehet... a cumisuveget teljesen mashogy kell szopni, mint a cicit, ne adj neki uvegbol semmit. Ha akarsz neki teat adni inkabb itasd poharbol.A regi fajta peremes kaves poharakbol ugyesen isznak.
2008. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Igen és ha tudod akkor inkább kiskanállal itasd, ha a pohárból nehezen megy. Egy kicsit hosszadalmas, de ebben a nagy melegben kell a folyadék még a szoptatott babáknak is. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy hamar rászoknak a babák a jóra. Cumisüvegből könnyebben lehet enni, inni és erre ők is hihetetlen gyorsan rájönnek.
2008. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baba-alkatfüggő ez a dolog, mert 2,5 hetesen amikor mellgyulladásom volt, cumisüveghez nyúltam. Kaptam is a fejemre a védőnőtől, hogy na így aztán majd átszokik... nos azóta is sokszor eszik cumisüvegből (már adok neki teát, gyümileveket) de a ciciről képtelen lemondani, azt semmi nem pótolja neki. Gyanítom azért mert azon tud elaludni, megnyugtatja, stb...a cumit egyértelműen kiköpi. Én próbáltam kanállal, pohárból, de kínszenvedés volt. Szóval szerintem elképzelhető, de lehet van benne alkati dolog is.
2008. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de tényleg babafüggő. Nálunk a két gyereknél egyiknél sem volt ilyen probléma. Viszont van olyan ismerős, ahol volt. Igaz, és csak vizet adtam, de ha a teát nem édesíted nagyon, akkor nem fog "átszokni". Próbáld újra cicre tenni, ha negyon éhes, hátha visszaszokik!
2008. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!