Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet végleg abbahagyni...

Hogyan lehet végleg abbahagyni a szoptatást?

Figyelt kérdés
Tudom kevesebb fejés,kevesebb szopizás.Este 1-szer szopizik még,hogyan lehet végérvényesen abbahagyni?Okés nem teszem cicire,de ne is fejjem?Vagy csak amikor érzem,hogy tele van?Ha nem fejem,le reggelre biztos tele lesz,és akkor ugye ki kell üríteni nehogy begyulladjon,de akkor mikor fog abbamaradni a termelés?
2010. jan. 7. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha abbahagyod egy idő után elapad a tej, nem kell semmit csinálnod. nálam legalábbis úgy volt.
2010. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem szoptatsz, mindig épp csak egy keveset fejj ki, hogy ne durranjon be a melled. Ha érzed, hogy könnyebedett, nem fáj, nem feszül már, akkor ne fejj tovább.
2010. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne fejd, hideg vízzel borogasd esténként, néhány nap és elapad
2010. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a végefelé már csak ilyen 20-30akat evett meg, azt mondtam, hogy na jó, akkor ennyi elég volt. 3 napra rá már nem volt tejem.
2010. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!