Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tornát végezzek hogy...

Milyen tornát végezzek hogy ne legyen izomlázam? 3 hónapos a kislányom.

Figyelt kérdés
Vagy ha tornázok akkor mikor szoptathatok? Mennyi időt várjak vele? 3-4 órát? Nem akarom hogy az izomláz miatti tejsav átmenjen a tejbe illetve a felszabadult méreganyagok is átkerüljenek a tejbe de szeretnék napi fél órácskát tornázni.
2010. jan. 7. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi fél órácskát nyugodtan tornázz bármikor, amikor időd engedi. Szépen fokozatosan kezdd, akkor nem lesz izomlázad.

Én végigtornáztam az egész szoptatást, izomlázam is volt néha, semmi baja nem lett a tejemnek, se a babámnak, nekem viszont jó volt mozogni.

2010. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged próbáld ki a pilátest, nekem az jött be. A fokozatosság ott is fontos. Kis izomlázam nekem is volt, de sosem volt probléma.
2010. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 8. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem megy át a tejbe ! Honnan veszitek ezt a hülyeséget ?
2010. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arról, h átmegy-e a tejbe v sem, eléggé megoszlanak a nézetek. Az izomláz savasodást jelent, ami befolyásolhatja a tej minőségét, pontosabban megfájdulhat tőle a pici hasa.


Minden esetre a túlzott testmozgás semmiképp nem javallott szoptatás alatt, mert a tejtermelődést biztosan negatív irányba befolyásolja.

2010. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!