Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislányom csak pótlásra kap...

A kislányom csak pótlásra kap tápszert és így nem fogy el 3 hét alatt, akkor dobjam ki?

Figyelt kérdés
Lesz valami baja ha 3 hét után oda adom neki?
2011. nov. 14. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tuti nem adnám oda neki,és nem is adtam,hanem kidobtam:(

Nagy pocséklás,de ez van :(((

2011. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én odaadtam, és semmi baja nem lett. :)
2011. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már a por állagú tápszer nem tartható tovább 3 hétnél, vagy a kikavart? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de én erről még nem hallottam!
2011. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. A miénket 4 hétig lehet felhasználni, de én is csak pótláshoz használom. Napi kb. 3 kanállal használunk belőle.:( Nem szívesen dobom ki.
2011. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a por az elkészített kb. 2 óráig jó. Akkor nem tudom oda adjam-e vagy sem.
2011. nov. 15. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az eredeti zacskójában van, jól elzárva, lekötve, stb én odaadnám 3 héten felül is.

Ha baja lenne, büdös lenne vagy összeállna.

2011. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még3 hónap után is odaadtam, sajnáltam kidobni, semmi gond nem volt.
2011. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a kutya issza meg a maradék porból készült tápot, és imádja. Én nem mertem a babámnak 3 hét után odaadni, pedig volt, hogy 3/4 zacskó megmaradt,
2011. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!