Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan tápszert keresek 7 hós...

Bucibabuci kérdése:

Olyan tápszert keresek 7 hós kisfiamnak aminek jó íze van. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Már az 1 éveseknek való ízesítettet is kipróbáltuk, de az sem kell neki, igaz szerintem is még a szaga sem jó, nemhogy az íze, ami nem is hasonlít arra ami a dobozra van írva. Tudnátok nekem tipeket adni, mert hát tápszer csak kellene neki. babapudingot szokott enni, tejpépet sem szereti, kihánnya, ugyanúgy mint a tápszert ha sikerül beletukmálni.
2010. jan. 8. 09:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Már eszik mindent:krémtúró danoninó, minden nyalánkság, sima túró, babapuding, babajoghurt, csak a védőnő szerint ezeket nem nagyon szabadna adni.

Pohárból iszik teát, vizet, cumisüvegből ezeket sem fogadja el, így nem is erőltetem.

Gyümölcsöt is próbáltam belecsenni, de nem sikerült becsapni.

Tegnap vettem hipp folyékony bio tápszert kortyolgatta, de nem nagyon jött be ez sem.

2010. jan. 13. 13:37
 12/13 anonim válasza:

Szia!

[link] itt igényelhetsz mintát a milupától, szerencsére eddig nekem mindent megevett a 7 hós kisfiam, de ezeket próbáljátok ki.

A cumisüveg vagy a cumi tényleg nem lehet baj esetleg?

Bontott tápikat védőnőkön keresztül szegény családoknak esetleg oda tudod adni, csak írd rá, mikor bontottad ki.

2010. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már a milupát is próbáltuk, pont ezt hányta ki sugárba:(
2010. jan. 14. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!