Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma a 4 hetes babám szinte...

Ma a 4 hetes babám szinte óránként, másfél óránkánt eszik 10-20 ml-ket, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Nem szopizik egyszerre többet, vagy nem lenne elég tejem?
2014. júl. 18. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

szomjas, meleg van. a tej első része vizes, szomjoltó, azt szopizza ki.

vagy gyakrabban kéne cicivel megkínálni, mert így pont enni nem eszik, vagy kéne vízzel kínálni

2014. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos ebben a melegben inkább csak szomjas.
2014. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne szoptasd, hanem adj neki inni. Teát, vagy vizet. Csak mese, hogy az előtejtől elmúlik a szomja.
2014. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg szomjas. Tedd cicire, ahányszor kéri, de 3 órán belül mindig u.arra a cicire. Igy a hátsó tejből is eszik. De adhatsz neki vizet is. :)
2014. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Julie S ***** válasza:

Igy van, szomjas. Adhatsz neki vizet is, de 4 hetesen szerintem jobb a cici.


#3: Ha az anyatej nem oltana szomjat, akkor a lassan tiz honapos lanyom mar reg kiszaradt volna. Mert inni csak masoktol fogad el, de akkor is csak keveset. Tolem egy kortyot sem, pedig mar sok mindent probaltam sokfelekeppen, de tolem csak a cici kell es sokszor tenyleg ivasra hasznalja, egyertelmuen latszik.

2014. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 honapos korig kizarolag anyatejes taplalas javasolt. Ez ervenyes a vizre es a teara is tehat azt ne adj neki! Ihat egesz eleteben! Anyatejet adj neki ahanyszor keri es ameddig csak akarja sztem. Ugy tuti lesz es van eleg tejed. Lehet szomjas es erre tokeletes az anyatej illetve lehet megnyugszik a cicin. Ez erre is jo!!!!
2014. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!