Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatástól lehet?

A szoptatástól lehet?

Figyelt kérdés
2009. augusztus 13-án született meg a kislányom. Azóta kizárólag csak szopiztatom. Október óta minden hónapban belázadok 1 napig. Hirtelen jön, se előtte, sem pedig utána nincs semmi bajom. (nem megfázással, náthával jön) Egyedül csak fázom és a lázam megy fel 39 fölé. Amint pedig lemegy a lázam, mintha mi sem történt volna... Tegnap ismét lázam volt, mára semmi bajom. Orvoshoz forduljak?
2010. jan. 11. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is 6 hónapig kizárólag szoptak, de velem ilyen sosem volt.Iszol eleget? Szerintem erre orvos tud magyarázatot adni, hogy mitől lehetnek a lázas állapotok. Esetleg egy laborvizsgálat...
2010. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Nekem azt mondták az ismerősök, hogy a szoptatástól eléggé le van gyengülve az immunrendszerem és ezért lázasodok be. Ettől is lehet, vagy nem?
2010. jan. 11. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam beteg, pedig ahogy írtam is, 16 hónapja szoptatok. A nagy gyerekeim meg az iskolából hazahoznak mindenféle bacit. Ha a láz betegség miatt lenne, akkor az nem múlna el 1 nap alatt nyomtalanul..a legyengült immunrendszer (ha az) ui. nem tudná ennyi idő alatt legyűrni.
2010. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor ezek a tüneteid vannak, nem szokott fájni a cicid? Egy ponton, egy csomó, ami fáj, nincs ilyen?


Nekem eddig kétszer volt, de ennyire magas lázam nem volt, csak hőemelkedésem, de a 25 fokos szobában majd meg fagytam és rossz volt a közérzetem. (pont dec. 24-én)

Délelőtt vettem be egy algopirint, délutánra már elmúlt a rosszullét, csak a fájás volt még meg a cicimben, de azt is másnapra sikerült kimaszíroznom, meg a bébi is szopizta rendesen.

2010. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Nekem is a mellgyulladás jutott eszembe, mint az előző hozzászólónak, mert az tipikusan így jön-megy.

Nekem 3x volt, végtagfájdalom, hidegrázás, minden - de épphogy 38 fölé csúszott a higanyszál. 8-I

Fájdalmas duzzanat, csomó a mellben?

2010. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen! Múlt hónapban a jobb mellemben, most pedig a bal mellemben éreztem csomót, ami fájt is, nagyon. És a múlt hónapban is a lázzal jött. Szóval akkor összefüggésben lehet? És az mitől lehet? Ahogy elmúlt tegnap a lázam, a fájdalmas csomó is elmúlt.
2010. jan. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!