Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisebesedett a mellbimbom....

Kisebesedett a mellbimbom. Vettem mellkalapot. Ha elkezdem azzal szoptatni akkor, még visszatudom szoktatni, hogy az nélkül is tdjnon szopni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig használtam a bimbóvédőt, mert mélyen kirepedezett a bimbóm. Aztán megpróbáltam máshogyan mellre tenni a babát. Nem okozott gondot a picinek a védő, de nekem ugyanúgy fájt :( Aztán megtaláltam a megfelelő pozíciót és a kislányom is rendesen bekapta a bimbót. Megszűnt a fájdalom és begyógyult a seb. A visszaszokással se volt gond.
2010. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem muszáj ne használd,de amúgy biztos h vissza tudod szoktatni csak nem egyszerű(bár ez attól is függ meddig használod a bimbóvédőt)

Nekünk a kórház óta a csöpp cumisüvegből kapta a lefejt tejet mert nem volt hajlandó a 2.naptól elfogadni a cicimet!Egy hónap kellett ahhoz hogy találjak egy olyan hölgyet aki tudta mi a probléma és nagyon szívesen segített( ez jan 2-án volt)És azóta egyszer kellett cumisüveg a kislányomnak!Nehéz volt sírtunk sokat...de látod még egy hónap cumizás után is vissza tudtuk szoktatni!:)

Egyszer kétszer ha használod szerintem te is rendbe jössz,és ő sem felejt el annyira szopizni!csak utána figyelj a hejes mellrehelyezésre,és hátha többször nem fordul elő!

5 és fél hetes baba anyucija

2010. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nem bántásként, de azért a cumisüveget és a bimbóvédőt ne hasonlítsd össze!


Kedves kérdező!

Az én kicsi fiam első perctől csak bimbóvédővel tudott szopizni, mert nagyon befelé forduló volt a mellbimbóm. 2 hete viszont csak anélkül hajlandó szopizni, 3,5 hónapos. Tehát mi 3 hónapig csak azt használtuk, ma már mégsem kell neki a bimbóvédővel. Ugyanúgy meg kell vele dolgoznia, mintha csak a mellet szívná, sőt még egy kicsit jobban is.

2010. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is 2 hónapig csak bimbóvédővel szoptattam, de nem okozott neki gondot utána anélkül sem. Ugyanúgy szopizik tovább.
2010. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó két válaszolohoz: mi is bimbóvédővel kezdtük a lapos bimó miatt. Most ott tartunk, hogy kb. 10 perc után leveszem a védőt, és anélkül szívja tovább. Ha éhes ügyes, ha nem éhes, akkor még további 3/4 óra, mert csak cummog. De akkor is cummogna, ha védővel lenne. Szóval nem veszem észre, hogy bármi baj lenne. Sőt, cumisüveget is használunk a teához néha, vagy valamikor este a lefejt tejet adom neki cumisüvegből. Cumija is van, de nem mindig kéri, szóval én inkább azt mondom nem cumizik. Nem veszem észre, hogy zavart okozna a babámnál, legalábbis eddig. 7 hetes
2010. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!