Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet ettől kevesebb a tejem?

Lehet ettől kevesebb a tejem?

Figyelt kérdés

8hetes lesz a fiam szombaton.Eddig 3szor kelt enni éjjel(éjfél,3óra,és hajnalban 5-6 között). Nappal sokat alszik,nagyon sokat.Vagyis aludt.Most már egyre többet van fent.Éjjel már csak 3körül kell(8kor ,,vacsizik,,)utána meg hajnalban 5-6között.Én többször fent vagyok,érzem,hogy nincs kiürítve a cici...

Ma reggel pl lezuhanyoztam és azt vettem észre,hogy nem csöpög mint általában zuhanyzás után hanem spriccel.Befolyásolhatja a tejtermelést,hogy kieset egy evés éjjel.Lehet ettől kevesebb.Fejni nem szeretnék.Az elején fejtem,és többször volt mellgyulladásom,mióta abba hagytam egyszer sem.



2014. aug. 1. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kevesebb a tejed a kiesett evéstől, de nem fog elapadni. Még változhat az éjszakai menetrend. A tej mennyiségét a gyerek fogja magának kialakítani. Beáll a kereslet-kínálat, és nem fog spriccelni. A melled is vissza fog puhulni, ettől még van elég tejed.
2014. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!