Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mit tehetnék...

Szoptatás alatt mit tehetnék a benőtt lábkörmömmel? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 22:43
 1/8 A kérdező kommentje:
begyulladt kicsit még piros, nagylányom rálépett nem szánszándékkal úgyhoyg most fáj is...
2014. aug. 1. 22:43
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
A kenegetéstől nem fog elmúlni. Gyógypedikűröst keress fel.
2014. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aloe vera spré segít levinni a gyulladást de mindenképp nézesd meg vágják ki ha kell.
2014. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűrös kivágja,míg el nem jutsz hozzá addig betadine,de az csak rövid távú megoldás.Ha jót akarsz magadnak még idejében elmész egy jó szakemberhez.
2014. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem gennyes a gyulladás, pedikűrös képesítéssel csak addig tudjuk kezelni.

Ha mindig begyullad, tetess a körmödre spange-t!

https://www.youtube.com/watch?v=8aebvmtjaL4

2014. aug. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De mi köze van a szoptatásnak a lábkörömhöz???
2014. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mert pl. vannak krémek amiket nem lehet - megkérdeztem a gyógyszerészt .. meg nem akarok sebészhez menni -helyi érzéstelenítés és akkor aznap nem lehet szoptatni például
2014. aug. 5. 07:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én éveken keresztül küzdöttem ezzel a problémával mindkét lábamon, ráadásul ha el is kezdett gyógyulni, akkor a munkahelyi zárt cipő mindig rontott a helyzeten. Bár elsőre fura, de a legjobb megoldás, amit otthon meg lehet csinálni, hogy egy kis darab papírzsepikendőt teszel a köröm és az azt nyomó szövet közé. Én pici darabot megsodortam, hogy erősebb legyen, így a köröm nem fogja ott nyomni, és újra felsérteni. Ráadásul ha megnyomod van rálépnek az sem fog annyira fájni,és esetleg vérezni. Nekem ez a módszer bevált.
2014. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!